19 października 2019

Kategoria:
Inne

Wiertnice TesCar

Wiertnice to specjalistyczne maszyny do wykonywania otworów wiertniczych w różnego rodzaju gruntach. Są niezwykle sprawne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Chociaż na rynku znajduje się ich wiele rodzajów, warto inwestować w najwyższą jakość. Musisz mieć pewność, że będą one bezawaryjne i niezawodne – godnymi polecenia są np. wiertnice oferowane przez TesCar.

Wiertnice – charakterystyka

Niezwykle istotnymi i wyróżniającymi cechami maszyn TesCar są ich uniwersalność i wielofunkcyjność, wynikające z możliwości przekształcenia każdej maszyny w różne konfiguracje robocze. Wiertnice mogą być wyposażone w: żerdź Kelly, osprzęt do pali orurowanych, zestaw do wykonywania pali w technologii CFA, zestaw do mieszania gruntu, młot udarowy do pogrążania pali, osprzęt do ścian szczelinowych, wibrator, zestaw do mikropali oraz specjalny zestaw do czyszczenia powierzchni kolektorów słonecznych.

Wśród głównych zalet tych maszyn warto wymienić ich niską wagę i małe gabaryty, które idą w parze z możliwością bardzo głębokiego wiercenia. Ze względu na niewielką wagę i wymiary wiertnice TesCar nie wymagają dróg technicznych, są łatwe w transporcie, nie przysparzają problemów w trakcie użytkowania na wymagającym terenie – posiadają gumowe gąsienice – czy w niskich pomieszczeniach.

TesCar – ponad 40 lat doświadczenia

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem dobrej jakości sprzętu wiercącego, postaw na wiertnice TesCar. Włoska firma, która powstała w 1976 roku, specjalizuje się w projektowaniu wiertnic już od ponad 40 lat.

Pierwsze mini-wiertnice znane są dzisiaj jako seria CF i charakteryzują się nieocenioną mobilnością. Sprzęt wiercący tego typu idealnie wpasowuje się w miejsca o ograniczonym dostępie, takie jak wąskie przejścia. Te maszyny są dostępne z momentem obrotowym nawet do 45 kNm, przy masie do 16 t.

Wiertnice TesCar, których dystrybutorem jest renomowana firma KDM Dariusz Mazur, dostępne są w wielu wariantach.