25 sierpnia 2017

Kategoria:
Inne

Wesele – dlaczego warto je zorganizować w hotelu?

Wesele to wyjątkowa impreza, na którą czeka się wiele lat. Jej zorganizowanie jest czasochłonne i kosztowne, ale efekt musi być oszałamiający. Tu nie ma miejsca na błąd! Pierwszym warunkiem udanego wesela jest dobry lokal. Co to oznacza w praktyce? Czy hotel nadaje się do organizowania tak dużych i ważnych imprez okolicznościowych? Przekonajmy się!

Pyszne jedzenie i dobra obsługa weselna

O tym, czy wesele się uda, w dużej mierze decydują osoby, które je obsługują – zarówno na etapie planowania, przygotowań, jak i realizacji.

Wybierając wesele w hotelu, możemy mieć pewność, że obsługa nie zawiedzie, ponieważ trzyma się wysokich standardów na co dzień, nie tylko podczas pracy przy organizacji przyjęcia weselnego – mówi przedstawicielka trzygwiazdkowego Hotelu Vulcan.

Osoby zajmujące się gośćmi hotelowymi są też doskonale przygotowane na nietypowe sytuacje i mają lepsze zaplecze, aby sprawnie się z nimi uporać. Ponieważ hotel dysponuje restauracją z pełną załogą i szefem kuchni na czele, wybór dań jest bardzo rozbudowany i ciekawy – trafi w gusta par, które chcą wyjść poza kanon typowych posiłków weselnych.

Komfort dla gości

Choć wesele jest wyjątkowym świętem przede wszystkim dla pary młodej, nie da się ukryć, że jest organizowane z myślą o tym, aby goście bawili się jak najlepiej. Efekt mogą przyćmić takie niedogodności, jak zbyt mały parking czy konieczność organizowania sobie powrotu do domu.

Te problemy nie dotyczą uczestników wesel organizowanych w hotelach. Infrastruktura jest przygotowana na dużą liczbę osób przebywających w obiekcie, więc miejsc parkingowych na pewno nie zabraknie. Zamiast szukać kierowcy, można oddać się zabawie, a potem odespać w komfortowych warunkach hotelowego pokoju. Także małe dzieci nie będą psuły szampańskiej nocy – mając pod ręką liczne dyskretne pokoje, można nakarmić, przewinąć lub uśpić maluchy w ustronnym i cichym miejscu bez rezygnacji z dalszego uczestnictwa w imprezie. Pod względem organizacyjnym hotel jest niezastąpiony.

A po zabawie…

Dzień po weselu zarówno para młoda, jak i goście mogą poświęcić na słodkie lenistwo w gustownie urządzonych i wygodnych pokojach hotelowych. Przez ten jeden dzień nie muszą się o nic martwić, bo o wszystko zadba obsługa. Na gości będzie czekało pożywne i smaczne śniadanie, które szybko postawi ich na nogi. Czas można spędzić na rozmowach z dawno niewidzianą lub nowo poznaną rodziną w malowniczym przyhotelowym ogródku. Po regeneracji i odświeżeniu można zacząć znów doskonale się bawić – tym razem na poprawinach.