studia podyplomowe
13 stycznia 2016

Kategoria:
Inne

Szukasz dobrych studiów podyplomowych gwarantujących pracę? Wybierz zarządzanie antykryzysowe!

Sen z powiek spędza Ci myśl o karierze zawodowej? Jesteś już po studiach, ale sądzisz, że to nie był trafny wybór? I co teraz, przecież nie spędzisz kolejnych 5 lat na nauce… Wybierz studia podyplomowe! Zarządzanie antykryzysowe – to idealny wybór dla Ciebie. Dlaczego? Bo jest przyszłościowy!

Kryzys dotyka wszystkiego i wszystkich, dlaczego więc nie nauczyć się jak sobie z nim radzić? A może nawet skutecznie mu zaradzić!

Wybierz się na studia podyplomowe z Zarządzania Antykryzysowego na GSW w Gdańsku! Tutaj nauczymy Cię jak radzić sobie z kryzysem. Zastanawiasz się, co dokładnie kryje się pod nazwą Zarządzania Antykryzysowego? Otóż przede wszystkim, jest to nauka, która ma pomóc w zapobieganiu przyczynom wywołującym kryzys w przedsiębiorstwie oraz radzeniu sobie z kryzysem i likwidowaniu jego skutków.

Nauczysz się, jak szybko i skutecznie zdiagnozować sytuację firmy, dzięki czemu od razu wprowadzisz skuteczną strategię antykryzysową, by zapobiegać lub niwelować skutki kryzysu.

Strategia antykryzysowa to przede wszystkim diagnoza przyczyn, szybkie i skuteczne podejmowanie działań i wyprowadzanie firmy z kryzysu poprzez wprowadzanie zasad rezerw prostych, takich jak: redukcja kosztów, zwiększenie wydajności pracy oraz intensyfikacja produkcyjna.

Studia podyplomowe z Zarządzania Antykryzysowego w Gdańskiej Szkole Wyższej nauczą Cię wdrażania strategii antykryzysowej w każdego rodzaju przedsiębiorstwach. Ponieważ kryzysy są nieuniknione, każda firma chce mieć w swoich szeregach specjalistę, który skutecznie będzie potrafił im zapobiegać, a w razie dojścia do sytuacji kryzysowej jak najszybciej pomoże firmie wyjść z niej obronną ręką.

W Polsce jest niewielu specjalistów z tej dziedziny, ale istnieje na nich ogromne zapotrzebowanie, dlatego warto jak najszybciej zainwestować w swoją przyszłość – zdobyć wykształcenie antykryzysowe i rozwinąć swoją karierę zawodową.

W Gdańskiej Szkole Wyższej znajdziesz wykładowców, którzy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach. Mają wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że przekazywana przez nich wiedza jest na wagę złota. W pełni wyposażone i komfortowe sale, w których odbywają się zajęcia oraz dobra lokalizacja uczelni sprawiają, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem.

Zapisz się na studia podyplomowe już dziś i zainwestuj w siebie. Ta inwestycja Ci się opłaci!