8 listopada 2019

Kategoria:
Inne

Razem w górach. Romantyczny wyjazd we dwoje

Nic tak nie podkręca temperatury w związku, jak wspólny wyjazd – okazja zarówno do błogiego wypoczynku, jak i wspólnych przygód! Romantyczna wyprawa będzie jeszcze bardziej udana, jeśli skorzystacie z oferty hotelowej przygotowanej z myślą o parach. Góry, choć kojarzą się z aktywnym wypoczynkiem, także mogą być romantyczne niczym Paryż! W jaki zakątek polskich gór wybrać się we dwoje?

Romantyzm kryje się w górach!

Choć do najpopularniejszych celów podróży wybieranych przez pary zaliczają się urokliwe miasta, jak Paryż czy Wenecja, zakochani mogą spędzić magiczne chwile także znacznie bliżej i w otoczeniu natury – w górach!

Zakochani przyjeżdżają tu, żeby odciąć się od zgiełku i pobyć naprawdę sam na sam – mówi przedstawiciel Borowego Dworu w Szaflarach. – Otoczenie temu sprzyja. Wędrówki piesze to doskonała okazja do wielogodzinnych rozmów, które pogłębiają relację. Majestatyczne pejzaże górskie to piękna oprawa dla miłości dwojga ludzi, a także coraz chętniej wybierane miejsce zaręczyn.

Góry to nie tylko wspólne wędrowanie i zapierające dech w piersi widoki, ale też doskonale przygotowana infrastruktura turystyczna, która sprawia, że pobyt tutaj jest komfortowy i nie sposób się nudzić! Jakie atrakcje dla par i nie tylko można znaleźć w górach?

Górskie propozycje dla zakochanych

Wiele obiektów noclegowych przygotowuje dla zakochanych specjalne pakiety pobytowe, w ramach których goście mogą całkowicie oddać się miłości i zapomnieć o całym świecie. Pary otrzymują m.in. zaciszne i nastrojowo urządzone pokoje, usługi spa dla niej i dla niego, pełne wyżywienie czy zniżki w okolicznych miejscach rozrywki.

Tym, co buduje relację, są wspólne aktywności, ale też wspólny odpoczynek. Najlepiej, jeśli miejsca do tego przeznaczone nie są one oddalone od hotelu! Baseny geotermalne, sauny, strefy relaksu, gdzie wstęp mają tylko dorośli… to pozwala wypocząć w najlepszym towarzystwie – u boku ukochanego albo ukochanej.

Doskonałą zabawą nie tylko dla par są kręgle. Kręgielnia na terenie obiektu to duży atut, z którego warto korzystać, gdy pogoda nie sprzyja wędrówkom po okolicy i szukacie odrobiny ruchu oraz partnerskiej rywalizacji.

To, jakie atrakcje wybierzecie, zależy nie tylko od waszych upodobań, ale też od pory roku. Zimowe miesiące, które nie są najlepszą porą na wycieczki miejskie, mogą okazać się najbardziej romantycznymi chwilami właśnie w górach! Tu, gdy spadnie śnieg, zaczyna się aktywne życie. Na stokach nie brakuje zakochanych par, które odkrywają albo pogłębiają nową wspólną pasję. Po dniu pełnym sportowych wrażeń powrót do zacisznego pokoju albo wspólny relaks w spa będzie prawdziwie romantycznym przeżyciem!