taksowka
6 sierpnia 2018

Kategoria:
Inne

Przewozy taxi w Krakowie. Jaką korporację wybrać?

Zamawianie taksówki powinno być wygodne i bezproblemowe, a podróż szybka i przyjemna. Dobra korporacja taxi korzysta z nowoczesnych technologii, daje możliwość zamawiania przejazdu poprzez aplikację mobilną, a czas oczekiwania na samochód trwa maksymalnie 10 minut. Czym jeszcze cechuje się idealna firma oferująca przewozy ludzi ale również bagażu? Sprawdziliśmy, która firma taksówkowa jest najlepsza w Krakowie.

Rozwój technologii sprawił, że podróżowanie taksówką jest o wiele bardziej wygodne i przyjemne, niż jeszcze kilka lat temu. Teraz nie trzeba mieć ze sobą gotówki, aby zapłacić za przejazd. Zmienił się również sposób zamawiania taxi. Kilka korporacji w Polsce daje możliwość zamawiania przewozu poprzez mobilną aplikację lub smsa. Jest to bardzo wygodna opcja, szczególnie dla tych, którzy nie mogą wykonać połączenia telefonicznego. Przemieszczając się taksówką w konkretnej miejscowości, warto wiedzieć, jaka korporacja jest najlepiej oceniana, posiada konkurencyjne ceny i najkrótszy czas oczekiwania na samochód. Znając konkretnego, polecanego przewoźnika można zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy, ale również nerwów. Sprawdziliśmy, która korporacja taksówek w Krakowie posiada najwięcej opcji w swojej ofercie, jest tania, a zamawianie przewozów – szybkie i bezproblemowe.

Cechy najlepszej korporacji taxi w Krakowie

Idealna korporacja taxi posiada kilka konkretnych cech. Po pierwsze, zamawianie przewozu jest banalnie proste. Nie trzeba dzwonić i oczekiwać na linii, aż dyspozytor podniesie słuchawkę. Taksówkę wzywa się za pomocą aplikacji na telefon lub przez internet. Po drugie – nie trzeba płacić gotówką, za to istnieje możliwość płatności kartą bankową lub bezgotówkowym voucherem. Po trzecie – czas oczekiwania na taxi jest bardzo krótki – do 10 minut. Korporacją, która posiada wszystkie te cechy jest Radio Taxi 919 w Krakowie i okolicach. Dlaczego warto korzystać z usług właśnie tej firmy?

  • Łatwość zamówienia przejazdu – jeszcze do niedawna jedyną metodą zamówienia taxi było wykonanie telefonu do centrali danego przewoźnika. Wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania na samochód, ale także z dodatkowym wydatkiem na połączenie telefoniczne. Trzeba również znać dokładny adres, gdzie taxi ma przyjechać. Na szczęście jest o wiele prostsza metoda, która znacząco przyspiesza cały ten proces. Taksówki można zamawiać przez aplikację mobilną, która korzysta z systemu GPS i wysyła samochód w konkretne miejsce, zaznaczone na mapie. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie znają miasta i nazw wszystkich ulic. Inną opcją jest zamówienie przejazdu taxi przez stronę przewoźnika.
  • Bezgotówkowy przewóz osób – Radio Taxi 919 pozwala na płatność kartą, ale również oferuje bezgotówkowe vouchery i specjalne karty klienta. Jest to dobre udogodnienie, szczególnie dla firm, które mogą zapewnić swoim pracownikom transport, bez czasochłonnych formalności.
  • Możliwość wykupienia przejazdu z wyprzedzeniem – aby zarezerwować przejazd, nie trzeba dzwonić do centrali, a można dokonać tego poprzez stronę internetową. Jest to wygodna opcja dla osób podróżujących na lotnisko. Korporacja oferuje przejazdy na często uczęszczanych trasach, np. do Portu lotniczego Kraków Balice, Kopalni Soli w Wieliczce oraz Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu. Za transfer można zapłacić przelewem bankowym online.
  • Przewóz grup – to wyróżnia firmę na tle konkurencji. Korporacja oferuje transport grupowy autobusami, które mieszczą od 19 do 50 osób. Jest to idealne rozwiązanie podczas imprez okolicznościowych, wesel, wycieczek szkolnych i przewozów pracowników. Z usługi można skorzystać na terenie całej Polski oraz zagranicą.
  • Możliwość przewozu bagażu – taxi bagażowe pozwala na przewóz rzeczy, np. mebli. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą przewieźć swoje rzeczy do nowego lokum i nie wydawać fortuny na wynajem firmy przeprowadzkowej. Istnieje również możliwość dostarczenia przesyłki lub zakupów pod wskazany adres na terenie Krakowa i okolic.