praca-za-granica
14 maja 2018

Kategoria:
Inne

Praca tymczasowa za granicą – dokonały sposób na podreperowanie domowego budżetu

Praca tymczasowa za granicą jest świetnym sposobem na szybkie zarobienie sporej ilości gotówki. Jest to idealne rozwiązanie dla studentów, bezrobotnych oraz osób długo i bezskutecznie poszukujących pracy. Jakie są zalety skorzystania z agencji pośrednictwa pracy i zatrudnienia w charakterze pracownika tymczasowego? Dowiedz się, czemu warto podjąć taką pracę właśnie za granicą.

Chcesz szybko zarobić? Wybierz pracę tymczasową za granicą

Agencje pośrednictwa pracy mają wiele ofert pracy tymczasowej, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jeśli jednak zależy ci na podreperowaniu domowego budżetu w krótkim czasie, to zdecydowanie lepsza będzie oferta pracy poza granicami naszego kraju. Należy podkreślić, że praca tymczasowa za granicą jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, gdyż bardzo często oferty pracy nie wymagają specjalistycznych kwalifikacji. Ponadto, decydując się np. na pracę tymczasową w Niemczech, Wielkiej Brytanii lub Norwegii stawka godzinowa jest wyższa niż standardowa stawka pracownika w Polsce. Ponadto, wybierając taką ofertę, pracownicy tymczasowi mają elastyczne godziny pracy, dzięki temu mogą dopasować je do swoich predyspozycji i umiejętności, a co za tym idzie mają szansę na szybszy zarobek w krótszym czasie. Należy również pamiętać, że pracownik tymczasowy może również otrzymać wyższą stawkę niż pracownik stały np. w sytuacji, gdy pracodawca szuka kogoś na już.

Praca tymczasowa za granicą – idealna dla każdego, idealna dla ciebie!

W naszej agencji pośrednictwa pracy mamy wiele ofert dla osób bez kwalifikacji, jak i dla specjalistów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężki jest polski rynek pracy, dlatego oferty zagraniczne są różnorodne – dla osób w różnym wieku i o różnych umiejętnościach – podkreśla specjalista z Agencji Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej D&D Personal z Raciborza i Opola.

To niewątpliwe plusy pracy tymczasowej – uprawnienia bądź specjalne kursy nierzadko przekreślają możliwość szybkiego podreperowania domowego budżetu. Warto również podkreślić, że pracownikami tymczasowymi (np. praca tymczasowa na wakacje) zostają często osoby, które nie mają jeszcze jasno wytyczonej ścieżki kariery – decydując się na pracę tymczasową, można sprawdzić się w wielu profesjach i tym samym odnaleźć swoje powołanie.

Pracownik tymczasowy nie jest gorszy od pracownika stałego

Należy podkreślić, że pracownik tymczasowy, mimo że zatrudniony na umowie agencyjnej posiada takie same prawa, co pracownik stały. Wszelkie kwestie dotyczące urlopu, przepisów BHP, warunków socjalnych są identyczne, jak w przypadku pracowników stałych (jeśli umowa nie traktuje inaczej). Dlatego nie obawiaj się pracy tymczasowej – to świetny sposób na szybkie zdobycie gotówki w krótkim czasie.