gadżety reklamowe
19 grudnia 2020

Kategoria:
Inne

Pomysły na nietypowe gadżety reklamowe

Chcesz, aby to właśnie twoja firma na długo zapadła w pamięć klientów? Masz zamiar wyróżniać się na tle innych przedsiębiorców z twojej branży? W takim razie potrzebujesz skutecznej reklamy. Dobrze zaplanowana akcja promocyjna oraz wyjątkowe gadżety firmowe to pierwszy krok do sukcesu. Poniżej podpowiadamy, jakimi upominkami możesz zaskoczyć swoich obecnych i przyszłych klientów.

Oryginalny gadżet reklamowy, czyli najłatwiejszy przepis na sukces w biznesie

Każdy pamięta jeszcze tandetne i mizernej jakości plastikowe długopisy czy breloki, na których umieszczano nazwy firm oraz dane kontaktowe. Dzisiaj taka forma reklamy to przeżytek – może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Nowoczesny gadżet jest starannie wykonany i dopracowany pod każdym względem. Może być przedmiotem codziennego użytku, sprzętem elektronicznym, elegancką galanterią skórzaną lub stylową ozdobą. Natomiast jakość upominków wręczanych klientom musi podkreślać renomę firmy.

Równie ważny jest niebanalny i estetyczny nadruk. Treść umieszczona na gadżetach firmowych ma nie tylko funkcję informacyjną. Musi zostać zaprezentowana w taki sposób, aby trudno było o niej zapomnieć. Chcąc zamówić właśnie takie artykuły reklamowe, warto zgłosić się do firmy, która ma w swojej ofercie zarówno same gadżety, jak i zajmuje się wykonywaniem nadruków. Takie usługi świadczy Studio Siedem.

Gadżety, które nie umkną niczyjej uwadze

Prawdziwe perełki, jeżeli chodzi o artykuły reklamowe, można znaleźć również wśród dobrze znanych gadżetów piśmienniczych i biurowych. Nietypowy, wielokolorowy zakreślacz w kształcie kwiatka z całą pewnością będzie wyróżniał się na biurku. Klientom czy kontrahentom biznesowym powinien przypaść do gustu elegancki zestaw piór, długopisów i nożyków do papieru umieszczony w stylowym etui.

Można też pójść o krok dalej i postawić na gadżety, które przydadzą się w każdym domu. Praktyczna apteczka z logo firmy, pokrowiec na wino z zapadającym w pamięć nadrukiem czy zestaw foremek do ciastek z pomysłową grafiką to strzały w dziesiątkę.

W każdych okolicznościach sprawdzą się także gadżety podróżne. Ich lista jest dosyć długa, dlatego łatwo wybrać spośród nich nietypowy artykuł, który będzie tym samym stanowił dobrą przestrzeń reklamową. Taki będzie na przykład hamak oraz wygodny zagłówek. Gadżetami z górnej półki będą torby, dyplomatki i walizki na kółkach.

Trzeba też pamiętać, że dzięki nowoczesnym technikom druku oraz kreatywnym projektom nawet na pozór zwyczajny, pospolity przedmiot może stać się dobrym artykułem reklamowym. Dotyczy to chociażby fartuchów kucharskich, piłek czy parasolek.