14 grudnia 2018

Kategoria:
Inne

Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne. W jakich sytuacjach okazuje się pomocne?

Żadna pora nie jest dobra na awarię, ale bywa, że usterka pojawia się w szczególnie nieodpowiednim momencie. Jeśli dotyczy ona systemu hydraulicznego albo kanalizacyjnego, chcemy usunąć ją jak najszybciej, bo niemożność korzystania z wody w domu bardzo utrudnia życie. Dlatego powstało pogotowie kanalizacyjne – usługa, z której możesz skorzystać niezależnie od pory, 24 godziny na dobę.

Pogotowie hydrauliczne – zawsze, gdy go potrzebujesz!

Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne to ratunek dla osób, którym awaria jednego z tych układów sparaliżowała funkcjonowanie domu lub firmy i obniżyła komfort codziennych czynności w najmniej spodziewanym momencie.

Wyobraź sobie: gościsz u siebie rodzinę z drugiego końca Polski, gdy pojawia się wyciek przy misce sedesowej. To niezręczna sytuacja, która obniża higienę w domu i ogranicza możliwość korzystania z toalety. Ponieważ zależy Ci na komforcie i bezpieczeństwie bliskich, chcesz usunąć usterkę, aby wszystkie urządzenia sanitarne były w pełni sprawne – szczególnie teraz, kiedy jako gospodarz musisz zadbać o to, aby rodzina miło wspominała pobyt w Twoim domu.

Niestety, czas oczekiwania na fachowców może wynosić nawet kilka dni, jeśli serwis nie prowadzi pogotowia hydrauliczno-kanalizacyjnego. Nie możesz sobie pozwolić na przeciąganie tej sytuacji. Zamiast umawiać się z hydraulikiem, którego terminarz jest napięty, a terminy odległe, zadzwoń na pogotowie hydrauliczne. Fachowcy przyjadą tak szybko, jak to tylko możliwe, aby od ręki usunąć awarię. Weekend Twojej rodziny jest uratowany!

Naturalnie, to tylko jedna z niezliczonych sytuacji, kiedy możesz potrzebować pogotowia hydraulicznego i kanalizacyjnego. Pomoże Ci ono również wtedy, gdy usterka systemu odpływu sparaliżuje pracę w Twojej firmie. Dotyczy to zarówno kanalizacji sanitarnych, jak i deszczowych.

Czym zajmuje się pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne?

Pogotowiu hydraulicznemu i kanalizacyjnemu możesz powierzyć pełny zakres prac związanych z tymi instalacjami oraz urządzeniami. O to, na co można liczyć, zapytaliśmy specjalistę z pierwszego pogotowia wodno-kanalizacyjnego we Wrocławiu – firmy Aqua-Kret:

Wszyscy nasi hydraulicy to wykwalifikowani pracownicy. Wyjeżdżając do klienta, mają ze sobą profesjonalne urządzenia – nie tylko narzędzia do demontażu czy przepychania rur, ale też m.in. kamerę inspekcyjną, która pozwala szybko zdiagnozować problem.

W zakres usług pogotowia hydraulicznego i kanalizacyjnego wchodzą: czyszczenie i udrażnianie kanalizacji sanitarnych i deszczowych w pełnym zakresie przekrojów, odtłuszczanie instalacji, naprawa urządzeń sanitarnych, uszczelnianie, likwidacja wycieków – czyli wszystko to, co otrzymujesz w ramach standardowych usług hydraulika z tą różnicą, że możesz otrzymać pomoc o czwartej nad ranem!