24 października 2017

Kategoria:
Inne

Planujesz przeprowadzkę? Wynajmij busa!

Organizacja przeprowadzki to jeden z bardziej stresujących jej elementów. Należy także do tych najbardziej męczących. Niektórzy decydują się na zatrudnienie firmy przeprowadzkowej, podczas gdy inni przeprowadzają się na własną rękę. Jeśli jesteście zwolennikami tej drugiej opcji, powinniście rozważyć wynajem busa. To rozwiązanie ma bowiem wiele korzyści.

Trudy przeprowadzki

Nowe mieszkanie to nowy początek, toteż nie da się ukryć, że przeprowadzka jest dla każdego wydarzeniem bardzo ekscytującym. Niestety, ma ono też mniej wesołe akcenty, jak np. pakowanie i przewóz mebli oraz wszystkich innych posiadanych rzeczy. Wizja przeprowadzki bywa dla niektórych tak przerażająca, że zupełnie odrzucają taką możliwość, niejednokrotnie tracąc szanse na korzystne zmiany. Nie zdają sobie sprawy z tego, że wystarczy wynajem busa, aby wszystko zorganizować szybko i w miarę bezboleśnie.

Zamiast środków transportu

Niektórzy przewożą rzeczy do nowego mieszkania pakując je do samochodu, jednak rozwiązanie to jest dosyć męczące, ponieważ do większości pojazdów osobowych nie mieści się zbyt wiele. Z tego powodu trzeba wykonać niezliczoną ilość kursów między starym, a nowym mieszkaniem, co pożera ogromne ilości czasu. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ wystarczy zdecydować się na wynajem busa, który znacznie ułatwi cały proces przeprowadzania się – tłumaczy ekspert reprezentujący firmę ABACUS CAR RENTAL.

Wynajęty bus zostanie podstawiony pod wasz dom lub wskazany adres o wyznaczonej porze, a po przeprowadzce odebrany w ustalonym miejscu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które ma wiele zalet, wśród których należy wymienić optymalną przestrzeń bagażową, wysoką klasę auta, odpowiednie zabezpieczenia  i atrakcyjną cenę. Co więcej, istnieje możliwość skorzystania z oferty wynajmu busa wraz z kierowcą, dzięki czemu z tej opcji skorzystać mogą także osoby bez prawa jazdy.

Peugot Boxer PLANDEKA – idealny na przeprowadzkę

Jednym z lepszych pojazdów, które można wykorzystać do przeprowadzki jest bus Peugot Boxer PLANDEKA. Jego największymi zaletami są niskie spalanie paliwa, duża pojemność części ładunkowej, a także wysoki komfort jazdy (istotny szczególnie w przypadku przewożenia rzeczy na długich dystansach). Samochód wyposażony jest w ogrzewanie postojowe i sypialnię nad kabiną kierowcy.

Peugot Boxer PLANDEKA to wygodny pojazd, który może być prowadzony przez każdego kierowcę posiadającego prawo jazdy kategorii B. Z jego pomocą zorganizujecie przeprowadzę zupełnie bezstresowo, a sam proces przewożenia rzeczy okaże się prawdziwą przyjemnością.