slubice
14 listopada 2018

Kategoria:
Inne

Nocleg w Słubicach. Gdzie warto się zatrzymać?

Słubice to niewielkie miasto leżące na zachodzie Polski, ale posiadające rozbudowaną bazę turystyczną. Wynika to z bezpośredniego sąsiedztwa Republiki Federalnej Niemiec. To przygraniczne miasteczko położone jest niedaleko Frankfurtu nad Odrą. Nic więc dziwnego, że odwiedza je wielu turystów, również z zagranicy. Gdzie warto udać się na nocleg, będąc w Słubicach?

Dobra restauracja

Ciekawą propozycją noclegową w Słubicach jest niewątpliwie Hotel Horda. Znajduje się on zaledwie 3 km od polsko-niemieckiego przejścia granicznego. Do dyspozycji gości są w tym przypadku zarówno klasyczne pokoje gościnne, jak i przestronny apartament z darmowym WiFi. Dodatkowo skorzystać można z bezpłatnego parkingu. Goście poza samym hotelem mają możliwość skorzystania z oferty hotelowej restauracji, która codziennie przygotowuje smaczne śniadania w formie bufetu. Co więcej, kawa jest w tym przypadku zupełnie za darmo. Restauracja na co dzień serwuje dania kuchni europejskiej – każdy więc znajdzie coś dla siebie.

Nie tylko nocleg.

Hotel Horda w razie zainteresowania organizuje ponadto różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe: wesela, chrzciny, komunie oraz imprezy firmowe, konferencje czy spotkania o charakterze biznesowym. To gratka dla wszystkich osób podróżujących w interesach. Z myślą o turystach z zagranicy hotel respektuje płatności w Euro. To znaczne ułatwienie dla osób, które podróżują po całej Europie. Rezerwacja w obiekcie możliwa jest poprzez specjalny formularz znajdujący się na stronie www lub telefonicznie. Na gości, którzy skorzystają z tego rozwiązania czeka miły prezent w postaci gratisowej sauny, co ukoi nerwy po pracy albo podróży.

Szeroki wybór pokoi

Hotel Horda w Słubicach bardzo dba o wygodę wszystkich gości, dlatego oferuje im wiele udogodnień. Do ich dyspozycji jest aż 35 pokoi w różnym standardzie, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych (normal, lux oraz apartament). Wszystkie wnętrza są bardzo przytulne i urządzone w klasycznym stylu. Na ich wyposażeniu znajduje się łazienka z prysznicem i hydromasażem, telewizor oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Za niewielką dopłatą skorzystać można też z pokoju z tarasem, z którego rozciąga się przepiękny widok. W samym hotelu, jak już wspomniano, znajduje się dodatkowo bar i restauracja, sauna oraz specjalna sala do przeprowadzania szkoleń i konferencji, dzięki czemu można w hotelu zorganizować udany wyjazd integracyjny dla firm. Obiekt przystosowany jest też do potrzeb osób niepełnosprawnych.