4 kwietnia 2017

Kategoria:
Inne

Niepubliczne przedszkole ma wiele zalet

Jeżeli przed Tobą i Twoim maluchem maluje się perspektywa wyboru przedszkola, zapewne zastanawiasz się, gdzie go posłać. O miejsca w przedszkolach publicznych niełatwo. Do wyboru masz jeszcze przedszkola niepubliczne. Jeżeli dotychczas nie brałaś ich pod uwagę, koniecznie przeczytaj ten artykuł i poznaj najważniejsze zalety przedszkoli niepublicznych.

Lepsza opieka

Przedszkola niepubliczne dbają o to, aby każde dziecko miało należytą opiekę. Służy temu przede wszystkim tworzenie odpowiednio małych grup, ale też odpowiednio dobrana kadra, która jest w stanie zapanować nad każdą sytuacją. Przykładowo – w przedszkolu niepublicznym www.przedszkole-promyk.pl każda z grup liczy zaledwie 12 osób, podczas gdy grupy w przedszkolach publicznych sięgają czasem nawet 30 osób. Taka organizacja pracy przedszkola niepublicznego sprawia, że każde z dzieci jest tam samo ważne jak pozostałe i każdemu można poświęcić tyle uwagi, ile potrzebuje. Jest to praktycznie niemożliwe w liczniejszych grupach – wtedy zawsze opieka nad jednym dzieckiem odbywa się kosztem pozostałych. W przedszkolu niepublicznym masz gwarancję, że Twój maluch jest zawsze pod czujnym okiem opiekuna, podobnie jak inne dzieci.

Więcej rozwijających zajęć

Oferta zajęć przedszkoli niepublicznych jest bardzo bogata, a co ważne – można ją dostosowywać do potrzeb i możliwości dziecka oraz swoich. W zależności od uwarunkowań finansowych możliwe jest korzystanie z bazowego pakietu zajęć, który jest pokrywany z czesnego, lub zdecydować się na inne zajęcia za dodatkową opłatą. Dzięki temu, że w zajęciach uczestnicy większa liczba dzieci, ceny są atrakcyjne w porównaniu z jednostkowym wykupowaniem np. zajęć matematycznych.

Przedszkole niepubliczne Promyk oferuje takie zajęcia, jak: język angielski, katecheza, opowieści biblijne, zajęcia umuzykalniające, chór, gimnastyka ogólnorozwojowa, zajęcia profilaktyki mowy oraz kwadrans na bajkę – to wszystko w cenie czesnego. Dodatkowo dzieci mogą uczęszczać na: gimnastykę korekcyjną, piłkę nożną, warsztaty ceramiczne i plastyczne, zajęcia matematyczne na wesoło, taniec Flexi, nowoczesny i balet, Klub Małych Przyrodników, robotykę, języki: francuski i niemiecki, basen, naukę gry na flecie i keyboardzie, terapię logopedyczną, słowem: dla każdego coś miłego.