29 października 2021

Kategoria:
Inne

Materiały ścierne Klingspor przez platformę B2B – stałe zaopatrzenie.

Materiały ścierne są wyrobami, znajdującymi zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. To dzięki nim jest możliwe szlifowanie, polerowanie i wykonywanie innych zadań, do których niezbędne są m.in. arkusze i krążki ścierne, rolki, czy tarcze do szlifowania. Popyt na tego rodzaju wyroby sprawia, że ważną kwestią jest stały dostęp do tych materiałów. Sprawdźmy zatem, czy zaopatrywanie się w produkty ścierne poprzez platformę B2B to dobry pomysł?

Jakie korzyści daje platforma B2B?

Platforma B2B to internetowe narzędzie sprzedażowe skierowane do segmentu biznesowego. Umożliwia ono pełną automatyzację procesów zaopatrzeniowych. Wśród wielu swoich funkcji pozwala m.in. na integrację systemu magazynowego dystrybutora z systemem magazynowym hurtowni. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność monitorowania ilości posiadanego towaru, ponieważ czuwa nad tym oprogramowanie B2B, które automatycznie dokonuje zamówień u dostawcy, gdy stany magazynowe hurtowni zmniejszą się do ustalonego poziomu.

Obecnie coraz więcej producentów oraz dystrybutorów np. Północna Grupa Narzędziowa oferuje swoim biznesowym kontrahentom możliwość zaopatrywania się poprzez platformę B2B. Dzięki temu ich zamówienia np. na materiały ścierne są realizowane natychmiast, a trzeba wiedzieć, że utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych hurtowni, to jeden z elementów budowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów detalicznych.

Jakie wyroby ścierne można zamówić przez platformę B2B?

W ofercie produktów ściernych, oferowanych przez platformę B2B Północnej Grupy Narzędziowej znajdziemy m.in. papiery i płótna ścierne w arkuszach i krążkach, rolki ścierne papierowe i płótnowane, pasy ścierne bezkońcowe, siatki ścierne oraz ściernice listkowe i walcowe, a także wiele rodzajów tarcz ściernych. Tak szeroki asortyment zapewnia odbiorcom hurtowym stały dostęp do produktów najwyższej jakości, zamawianych automatycznie i dostarczanych w szybkim czasie.

Na szczególną uwagę zasługują materiały ścierne firmy Klingspor, producenta o ugruntowanej pozycji na rynku wyrobów ściernych. Oferuje on towary o doskonałych parametrach roboczych i technicznych, które znajdują zastosowanie w obróbce ręcznej i maszynowej i są chętnie wybierane nie tylko przez profesjonalistów, ale także amatorów majsterkowania. To sprawia, że hurtowniom zależy na utrzymywaniu optymalnych stanów magazynowych takich produktów. Dlatego właśnie warto korzystać z platformy B2B.