5 grudnia 2019

Kategoria:
Inne

Idealne miejsce na organizację imprezy okolicznościowej

Wesele, chrzciny, rocznica ślubu, komunia – w życiu pojawia się wiele okazji, które warto uczcić. Każda impreza okolicznościowa wymaga odpowiedniej oprawy. Piękna sala, wyśmienite jedzenie, gustowne dekoracje – miejsce zorganizowania imprezy może sprawić, że przyjęcie będzie mile wspominane przez lata. Dowiedz się więc, co może zaoferować – Tobie i Twoim gościom – idealne miejsce na organizację imprezy okolicznościowej.

Jak dobrze wybrać?

Organizując przyjęcie okolicznościowe, marzymy o tym, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Szczegółów składających się na sukces takiego wydarzenia jest wiele. Sprawdzony zespół lub DJ, profesjonalny kamerzysta, reprezentacyjne stroje, ale najważniejszy jest wybór lokalu na uroczystość. Na szczęście decydując się na odpowiednie miejsce, możemy zdjąć ze swoich barków wiele elementów organizacyjnych.

Organizacja imprezy okolicznościowej nie powinna być ciężarem. To okazja do świętowania, a nie powód do ciężkiej pracy. Dlatego warto znaleźć miejsce, które jest mocno skoncentrowane na potrzebach klientów i które oferuje merytoryczne wsparcie na każdym etapie planowania i w trakcie samej imprezy – mówi przedstawiciel Aparthotelu Vanilla z siedzibą w Krakowie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego miejsca na imprezę?

  • Sala – najlepsze miejsca do organizacji imprez okolicznościowych dysponują pięknymi salami bankietowym. Luksusowe wnętrza robią bardzo dobre wrażenie i wspaniale prezentują się na zdjęciach. Warto zwrócić uwagę na to, czy sala jest klimatyzowana i przede wszystkim wystarczająco duża, aby zapewnić naszym gościom komfort i swobodę. Jednak wynajęcie odpowiedniej przestrzeni to nie koniec – eksperci w najlepszych miejscach doradzą nam i pomogą w spełnieniu marzeń dotyczących wystroju sali. Nasi goście będą zachwycać się oryginalnym i eleganckim wystrojem.
  • Smaczne jedzenie to podstawa, warto więc sprawdzić, czy lokal, z którym chcemy podjąć współpracę, zatrudnia wykwalifikowanych kucharzy, a także jakie menu oferuje oraz czy dostępne są opcje dodatkowe, np. fontanna z owocami, stół wiejski, menu wegańskie. Wiele miejsc oferuje również lokalne i ekologiczne składniki, które swoim smakiem przywodzą na myśl dawne czasy. Omówienie wszystkiego i zaplanowanie przed imprezą pozwoli nam spokojnie zająć się świętowaniem.
  • Moc atrakcji – najlepsze lokale oferują dodatkowe usługi i atrakcje jak np. animacje dla dzieci, ozdobne podświetlane litery, oprawę muzyczną, pokazy barmańskie, czy usługi DJ-skie. Profesjonaliści nie tylko zadbają o każdy szczegół, ale również znają innych specjalistów z branży eventowej (fotografów, florystów, artystów). Zaproponują nam wiele możliwości, o których może nawet nie pomyśleliśmy, a dzięki którym nasze przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Nocleg po zakończeniu przyjęcia

Niezależnie od tego, czy nasi goście przyjeżdżają z daleka, czy z tego samego miasta – możemy zadbać o ich komfort po imprezie i zapewnić im nocleg. To doskonałe rozwiązanie, lepsze niż organizowanie transportu, choć jeśli chcemy zaoferować naszym gościom również taką opcję, na pewno to docenią. Myśląc jednak o zorganizowaniu noclegu, już na etapie wyboru lokalu na przyjęcie zastanówmy się nad obiektem, który oferuje nam jedno i drugie. Wygodny, luksusowy apartament z pięknym widokiem, który czeka na nas tuż obok miejsca imprezy – o tym mogą marzyć goście po udanej i hucznej imprezie. Zapewnijmy im ten komfort! Tym bardziej że często możemy skorzystać z wyjątkowej oferty, np. śniadania w cenie najmu sali, bezpłatnego noclegu dla najmłodszych dzieci, bezpłatnego parkingu, czy też sejfu do dyspozycji.

Idealne miejsce na imprezę okolicznościową to takie, dzięki któremu również my – jako organizatorzy – poczujemy się wyjątkowo i będziemy świętować, z radością obserwując zadowolonych gości.