24 marca 2021

Kategoria:
Inne

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

Impreza integracyjna jest naprawdę świetną inicjatywą. Lepsze relacje między pracownikami w oczywisty sposób przekładają się bowiem na ich wyniki w pracy. Współpraca między ludźmi, którzy się lubią – jest sprawniejsza i przynosi lepsze efekty. Nic więc dziwnego, że właściciele firm dość regularnie decydują się na organizację tego rodzaju spotkań i zabaw. Gdzie można zorganizować taką imprezę?

Impreza integracyjna – jej przebieg dostosuj do kilku czynników

Wiele zależy od okoliczności i liczebności kadry. Jeśli jesteś właścicielem firmy, która zatrudnia zaledwie kilku lub kilkunastu pracowników – wynajęcie dużej sali mija się z celem. W obliczu zbliżających się świąt albo rocznicy powstania firmy, swoich podwładnych zaproś do restauracji na uroczystą kolację. Możesz też zorganizować wypad poza miasto. Dysponujesz odpowiedniej wielkości pomieszczeniem? Małe przyjęcie możesz urządzić na terenie firmy.

Kiedy jednak prowadzisz duży zakład, zatrudniający co najmniej kilkadziesiąt osób – impreza integracyjna powinna się odbyć w wynajętej sali. Od Ciebie zależy, czy podzielisz ją na kilka mniejszych przyjęć (zapraszając ludzi konkretnymi działami i sektorami­), czy zorganizujesz jedną, dużą zabawę.

Szkolenie dla pracowników – wyjazd poza miasto

Niektórzy pracodawcy chcą, żeby ich pracownicy cały czas się rozwijali. Kadra ma zdobywać nowe umiejętności albo pogłębiać te, którymi już dysponuje. Właśnie dlatego co jakiś czas organizują szkolenia i różnego rodzaju konferencje.

Bardzo często zdarza się, że poza miastem. Na przykład w dobrze wyposażonym hotelu, który udostępnia salę konferencyjną. Pomieszczenie z odpowiednią ilością miejsc siedzących i nagłośnieniem to absolutna podstawa. – N

Nasz obiekt dysponuje dwiema salami z wygodnymi krzesłami i pełnym wyposażeniem. Na życzenie klientów organizujemy konferencje, szkolenia oraz wszelkiego typu spotkania biznesowe. Prowadzisz firmę i zależy Ci na połączeniu konferencji z imprezą integracyjną? Udostępniamy zarówno salę kameralną, jak i tak zwaną dużą salę. Wynajmujemy również pokoje – mówi menager podwarszawskiego Hotelu Solec.

Połączenie imprezy integracyjnej z konferencją jest świetnym pomysłem. Jeśli zapewnisz swoim pracownikom nocleg, tym lepiej. Jest to zresztą konieczne, gdy spotkanie odbywa się daleko od miejsca zamieszkania czy siedziby firmy. Z punktu widzenia pracownika – obowiązek, jakim jest udział w szkoleniu, wieczorem można w przyjemny sposób odreagować. Z punktu widzenia pracodawcy jest to połącznie przyjemnego z pożytecznym.