19 sierpnia 2019

Kategoria:
Inne

Gdzie wykorzystuje się plakietki i naszywki skóropodobne?

Naszywki i plakietki stanowią obecnie jeden z najważniejszych elementów reklamy dla biznesu. Doskonale sprawdzają się także jako ozdoba, personalizująca różne części naszej garderoby. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych materiałów, z których są one wykonywane stanowi ekoskóra. Przeczytaj i sprawdź, gdzie dokładnie wykorzystuje się plakietki i naszywki skóropodobne.

Naszywki i plakietki skórzane czy skóropodobne?

Materiał skóropodobny, sztuczna skóra, ekoskóra, skóra syntetyczna – wszystkie te określenia odnoszą się do imitującego naturalną skórę rodzaju tkaniny, która powstaje z pokrywanego tworzywem sztucznym materiału włókienniczego.

Pierwotnie jako tkanina tapicerska, ekoskóra znajduje obecnie wiele różnych zastosowań, a wśród nich m.in. w produkcji naszywek i plakietek. Dlaczego plakietki i naszywki skóropodobne? Odpowiedź jest prosta. Tego typu tkanina charakteryzuje się estetycznym wyglądem i jest odporna oraz trwała na działanie zarówno czynników atmosferycznych, jak i chemicznych. Do tego wyróżnia się łatwością w obróbce i co istotne – chroni zwierzęta.

Plakietki i naszywki skóropodobne

Plakietki i naszywki towarzyszą nam już od wielu lat, w przeciągu których ich forma i przeznaczenie się zmieniały. Zapomniane przez jakiś czas, wracają i szturmem zdobywają serca osób, ceniących sobie indywidualny styl i wyrażających siebie poprzez strój. Ponadto skóropodobne naszywki doskonale sprawdzają się również na odzieży reklamowej.

Naszywki na odzież to nie tylko skuteczna forma reklamy, ale i prosty sposób na wyrażenie siebie lub nadanie drugiego życia rzeczom, które już trochę nam się zdążyły znudzić. A zatem, jeśli chcemy odnowić nasze stare plecaki, torby, spodnie czy buty lub po prostu sprawić, aby wyglądały oryginalnie, możemy je ozdobić stworzoną wedle własnego projektu naszywką. Nasza firma oferuje szeroki wybór naszywek drukowanych metodą sitodruku, wykonywanych na materiałach skóropodobnych – wyjaśnia nasz rozmówca z firmy Imar, która specjalizuje się w produkcji naszywek.

Warto tutaj jeszcze wspomnieć o tym, że tworząc własną naszywkę – czy to dla firmy czy tylko dla siebie – całkowicie możemy puścić wodze fantazji. Ich tłoczenie i wykrawanie odbywa się bowiem na wymiar, a więc istnieje możliwość wykonania nawet najbardziej nietypowych wzorów.

Plakietki skóropodobne stosowane są równie przy tworzeniu metek odzieżowych. Znakowanie odzieży przy pomocy tego typu emblematów sprawia, że klienci chętnie sięgają po takie ubrania. Elegancka, solidna i dobrze wykonana metka świadczy bowiem o pozycji firmy na rynku i jej prestiżu.