7 grudnia 2018

Kategoria:
Inne

Eleganckie torby papierowe z nadrukiem – zapakuj firmowe prezenty.

Eleganckie papierowe torby z nadrukiem firmowym to bardzo praktyczne rozwiązanie a przemyślany nadruk dodatkowo zmienia je w doskonałe narzędzie marketingowe.

Komplet materiałów firmowych: katalogi, foldery, próbki produktów, upominki firmowe, zestawy materiałów konferencyjnych lub szkoleniowych, okolicznościowe prezenty dla kontrahentów – wszystkie te materiały wymagają zapakowania. 

Jak inaczej na spotkaniu biznesowym, prezentacji, targach, konferencji z okazji świąt przekazać kontrahentowi kilka niezbędnych materiałów, upominek firmowy? Teczka nie wystarczy, torby papierowe z nadrukiem to idealny pomysł.

Estetycznie zaprojektowane i wykonane firmowe torby papierowe są równie ważna dla budowania wizerunku firmy jak materiały, które w nich przekazujesz.

Pomysłowy projekt, nietypowe wymiary i kształty, wysokiej jakości papier, żywy nadruk, folia wzmacniająca całość, wzmocnione dno i miejsce mocowania uchwytów, bawełniane lub atłasowe uchwyty w dowolnym kolorze – tak wykonuje torby, z których będziesz dumny producent toreb papierowych drukarnia AQRAT.

Miejsce na twoją reklamę

Płaska powierzchnia boków torby to idealna tablica do zamieszczenia nadruku: nazwy firmy, loga, hasła firmowego czy charakterystycznej grafiki. Wykorzystaj tą powierzchnię reklamową, jest nie do przecenienia.

Torby papierowe z nadrukiem przenoszone z miejsca na miejsce: z biura do biura, do domu, ulicą „roznoszą” zamieszczony na nich przekaz upowszechniając go, budując rozpoznawalność marki, pozytywny wizerunek.

Wyobraź sobie salę konferencyjną, szkoleniową i stojące na krzesłach „na baczność” torby papierowe z Twoim logo, albo halę targową i kilkadziesiąt osób noszących duże papierowe torby z nadrukowanym logo i hasłem reklamowym – robią wrażenie, przyciągają uwagę, dominują przestrzeń.

Wyjątkowy produkt na wyjątkowe okazje

Popularność toreb papierowych z nadrukiem firmowym wzrasta w okresie świąt. Nic nie nadaje się tak dobrze do przekazania okolicznościowych upominków jak estetyczna i efektowna torba papierowa.

U wspomnianego producenta toreb papierowych – drukarnia AQRAT można znaleźć także nietypowe kształty toreb, które pozwolą zapakować także np.: duże przedmioty i dodatkowo wyróżnią się na tle innych toreb papierowych.

Planując targi, konferencję, szkolenia, materiały firmowe na kolejny sezon uwzględnij druk firmowych toreb papierowych, warto mieć je na w zestawie narzędzi marketingowych i pod ręką.