10 stycznia 2017

Kategoria:
Inne

Elegancką taksóweczkę? Dlaczego klienci pragną jeździć nowoczesnymi taksówkami?

Wygoda i bezpieczeństwo podróży

Dzisiejsze nowoczesne taksówki wyposażone są tak, by podróżowanie nimi było czystą przyjemnością. Klimatyzacja, komfortowe wnętrze i cicha praca silnika pozwolą nam w pełni zapomnieć o tym, że jedziemy autem. Czasem wolimy nie mieć kontaktu z innymi pasażerami – w takich sytuacjach czysta i zadbana taksówka również jest znacznie lepszym wyborem niż autobus lub tramwaj, w którym nigdy nie wiemy, kto znajdzie się koło nas.

Szybkość jazdy

Taksówek nie obowiązują żadne z góry narzucone trasy ani rozkłady jazdy, jazda nimi jest zdecydowanie szybsza niż w przypadku komunikacji miejskiej. W niektórych miastach dozwolona jest jazda taksówek bus pasami, dlatego w godzinach szczytu ta forma transportu jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, niż jazda własnym autem.

Taksówka dowiezie nas wszędzie

Taksówkę przewiezie nas na dowolnie wybranej trasie i o dowolnej porze dnia. Niezależnie od tego, czy wybieramy się wcześnie rano na ważne spotkanie, czy może wracamy późną nocą z imprezy i nie jesteśmy w stanie sami prowadzić auta – taksówka przyjedzie po nas w dokładnie określonym czasie i dowiezie nas pod same drzwi.

Aplikacje mobilne

Coraz więcej sieci taksówkarskich udostępnia swoim klientom specjalne aplikacje mobilne. Pełnią one kilka funkcji. Po pierwsze za ich pośrednictwem możemy w prosty sposób zamówić taksówkę, bez dzwonienia i umawiania się z kierowcą – miejsce, w którym będziemy czekać oraz punkt docelowy zaznaczamy na mapie aplikacji. Z jej pomocą możemy również obserwować czas jaki pozostał do przyjazdu taksówki oraz jej aktualne położenie. Najważniejszym jednak udogodnieniem jest forma płatności – nie musimy posiadać przy sobie gotówki ani nawet karty płatniczej, gdyż wszelkie rozliczenia dokonywane są po zakończeniu kursu za pośrednictwem aplikacji. Jeszcze przed przyjazdem taksówki aplikacja podaje nam szacunkową kwotę do zapłaty. Profesjonalne usługi taksówkarskie na terenie Krakowa i okolic świadczy Firma Radio Taxi „Dwójki”.