eventy
15 czerwca 2018

Kategoria:
Inne

Dlaczego warto wypożyczać meble na eventy?

Meble potrzebne są z pewnością w mieszkaniach, biurach, miejscach zakwaterowania zbiorowego, w lokalach gastronomicznych, a także wszędzie tam, gdzie organizowane są stałe albo doraźne, trwające w ograniczonym czasie imprezy, takie jak targi, wystawy czy nawet imprezy sportowe lub kulturalne. Z pewnością w dużej części wymienionych przypadków meble są stałym wyposażeniem lokali i tam warto je kupić na własność. Nie zawsze jednak tak jest.

Kiedy nie warto kupować mebli na własność?

Może wydawać się dla kogoś zdumiewające, iż czasem nie warto kupować mebli nawet do mieszkania. Takie przypadki mogą zachodzić wtedy, gdy ktoś chce wynająć mieszkanie, które nie jest umeblowane, na stosunkowo krótki czas. Z pewnością nie opłaca się kupować mebli właścicielom, czy też zarządcom hal i innych obiektów wystawienniczych z myślą o mających tam mieć miejsce eventach. Każde takie wydarzenie jest innego rodzaju, inna jest jego oprawa i trudno przewidzieć wszystkie możliwe przypadki, a magazynowanie mebli uwzględniające wszystkie realne scenariusze przekraczałoby możliwości magazynów zlokalizowanych przy takich obiektach. Podobnie rzecz ma się w przypadku organizacji wielu imprez plenerowych w rodzaju festynów, koncertów, czy też zawodów sportowych, które nierzadko mają miejsce tam, gdzie brak jest jakiejkolwiek infrastruktury czy to lokalowej, czy też w sferze zaopatrzenia sprzętowego. O tym, jak łatwo, skutecznie i stosunkowo tanio rozwiązać można problemy meblowe w takich przypadkach, opowiadają nam przedstawiciele firmy MebloStrefa z Poznania.

Wypożyczalnie mebli

Czasowe wypożyczanie mebli to sprawdzona i skuteczna metoda oszczędzania pieniędzy przy organizacji eventów, szczególnie tych mających charakter wystawienniczy, czy też targowy. W halach wystawienniczych, gdzie takie wydarzenia mają miejsce, najczęściej stawia się czasowo długie szeregi różnego rodzaju boksów i stanowisk, z których każde ma swój odrębny charakter oraz inne wyposażenie i umeblowanie. Właściciele poszczególnych ekspozycji mogą wynająć w wyspecjalizowanych wypożyczalniach nie tylko meble, lecz także sprzęt AGD oraz niezbędne do prezentacji swoich towarów i usług audiowizualne oprzyrządowanie. Wystawcy mogą tutaj dobierać rodzaj mebli wedle indywidualnych życzeń. Wypożyczanie krzeseł i stołów przy organizacji festynów i innych imprez plenerowych jest praktycznie rzecz biorąc jedynym racjonalnym rozwiązaniem dla jego organizatorów.

Z pewnością warto wypożyczać meble na eventy, o których tu wspomnieliśmy, także z tego względu, że meblowe wypożyczalnie zapewniają ich transport, a także montaż.