20 sierpnia 2019

Kategoria:
Inne

Dlaczego warto otworzyć własny punkt kurierski?

Szukasz pomysłu na biznes? Jeśli posiadasz lokal w atrakcyjnej dla twojego miasta lokalizacji, możesz otworzyć własny punkt kurierski! To miejsce, w którym klienci będą mogli nadać lub odebrać przesyłkę z firmy kurierskiej, której partnerem zdecydujesz się zostać. Dlaczego warto przemyśleć założenie placówki franczyzowej firmy? Odpowiadamy w artykule!

Korzyści z posiadania własnego punktu kurierskiego

Dlaczego warto posiadać własny punkt kurierski? Uruchomienie punktu kurierskiego w twojej miejscowości to:

  • prowizja za każdą nadaną i odebraną w punkcie paczkę. W prosty sposób możesz otrzymać dodatkowy dochód!
  • prezentacja założonego przez ciebie punktu kurierskiego na mapie. Będziesz widoczny, dzięki temu klienci szybko cię zlokalizują,
  • wyłącznie jednorazowa opłata za otworzenie swojego oddziału nadawania i odbierania paczek,
  • wsparcie merytoryczne opiekuna firmy kurierskiej przez cały okres trwania umowy.

Jeśli nie jesteś przekonany co do zgłoszenia swojej chęci współpracy, bodźcem motywującym powinien być fakt stałego rozwoju rynku przesyłek kurierskich. Nie musisz obawiać się, że zabraknie ci klientów. Przewidywany jest wzrost przychodów na tym rynku, co oznacza, że jest to pewny biznes!

Jak otworzyć własny punkt kurierski?

Co trzeba zrobić, aby otworzyć własny punkt kurierski? Na to pytanie odpowie nasz ekspert z firmy kurierskiej Tuwysylam:

W celu otworzenia własnego punktu kurierskiego powinniśmy skontaktować się z wybraną firmą kurierską, podpisać umowę i przejść przez szkolenie, na którym zapoznamy się ze szczegółami współpracy. Osoby, które chcą w ten sposób rozwijać swój biznes, muszą posiadać miejsce do przechowywania paczek, komputer z dostępem do internetu oraz drukarkę. To wszystkie warunki, jakie stawiają firmy kurierskie. Ze swojej strony zapewniają pełne wsparcie, bezpłatne materiały reklamowe oraz terminowe regulowanie płatności. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, można kontaktować się z infolinią i otrzymać pełne wsparcie techniczne.

Jesteś gotowy otworzyć swój punkt kurierski?

Jeśli jesteś gotowy otworzyć swój punkt kurierski, skontaktuj się z wybraną firmą lub zostaw kontakt do siebie, aby specjalista ds. rozwoju franszyzy mógł się z tobą skontaktować. Najlepiej jest współpracować z firmami o rozwiniętej sieci punktów kurierskich, które mają doświadczenie w takiej współpracy i oferują najlepsze warunki wzajemnego partnerstwa. Jeśli masz lokal w dobrej lokalizacji, klienci sami cię znajdą. Uruchomienie punktu kurierskiego to niepowtarzalna szansa na dodatkowy zarobek!