odziez firmowa koszule meskie
17 grudnia 2020

Kategoria:
Inne

Czym różni się odzież firmowa dla pracowników różnych szczebli?

To, jak personel prezentuje się w pracy, świadczy o samej firmie. Dlatego pracodawcom powinno zależeć na tym, aby załoga każdego dnia była ubrana w estetyczną i dobrze zaprojektowaną odzież. Ubrania takie najlepiej zamówić ze sklepu specjalizującego się w sprzedaży odzieży dla firm. Jakie stroje będą odpowiednie dla pracowników w zależności od zajmowanych przez nich stanowisk?

Jaka powinna być dobra odzież firmowa?

To, jakie ubrania będą nosili pracownicy, zależy oczywiście od zajmowanego przez nich stanowiska. Jednak w każdym przypadku odzież firmowa musi być starannie zaprojektowana oraz solidnie wykonana, aby była wizytówką przedsiębiorstwa.

Do tego typu odzieży zalicza się:

  • koszule
  • t-shirty
  • koszulki
  • bluzki
  • koszulki polo.

Ubrania takie są noszone każdego dnia, dlatego muszą być szyte z tkanin odpornych na wielokrotne pranie. Dzięki temu nie stracą swojego fasonu, a ich kolory będą trwałe. Odzież firmowa to modele zarówno dla panów, jak i dla pań oraz ubrania w różnych rozmiarach. W związku z tym powinny być one dopasowane indywidualnie do każdego pracownika.

Ubiór pracowników może podkreślać renomę firmy i sprawiać, że w oczach innych będzie ona jeszcze bardziej prestiżowa. Wystarczy, że załoga będzie nosiła odpowiednią odzież – pochodzącą z jednej kolekcji, dopasowaną kolorystycznie i adekwatną do zajmowanego stanowiska. Dzisiaj można wybierać spośród wielu modeli ubrań, dzięki czemu łatwo znaleźć takie, które będą pasować do specyfiki i  wizerunku danej firmy

– mówi ekspert z firmy SKOLIM TEX.

  

Jak dopasować odzież firmową dla pracowników na różnych stanowiskach?

Warto, aby strój kadry kierowniczej czy managerskiej nieco różnił się od ubioru pozostałych pracowników. Mimo tego, niezależnie od stanowiska, personel powinien nosić odzież, którą cechuje ta sama linia kolorystyczna oraz ubrania z jednakową grafiką.

Dla kierowników i dyrektorów można wybrać eleganckie koszule z kołnierzykiem, z długim rękawem. Dobrym pomysłem jest również postawienie na koszulki polo, które są połączeniem stylu z wygodą. Ubrania te można opatrzyć firmowym logo. Efektowna grafika i nienachalnie nadrukowana nazwa firmy to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o odzież dla pracowników wyższego szczebla.

Tak samo powinny być wykonane ubrania dla pozostałych członków załogi. Dla takiego personelu sprawdzą się koszule reklamowe z logo. Ważne, aby grafika na koszulce była wyraźna i estetyczna. Do jej wykonania świetnie nadaje się technika haftu i druku. Trzeba też pamiętać, aby pracownik miał więcej niż jeden zestaw odzieży służbowej – absolutne minimum to dwa lub trzy komplety ubrań.