19 listopada 2020

Kategoria:
Inne

Centrum medyczne w Warszawie na Pradze. Gdzie znaleźć lekarzy specjalistów?

W dobie pandemii Covid-19 dostęp do państwowej opieki lekarskiej został w dużej mierze ograniczony dla wszystkich – nie tylko ofiar koronawirusa. Stąd coraz większym uznaniem cieszą się usługi niepublicznych centrów medycznych, które oferują profesjonalną i szybką pomoc w najróżniejszych problemach zdrowotnych. Ich oferta obejmuje nie tylko podstawową opiekę, ale również pomoc lekarzy-specjalistów z różnych dziedzin.

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy lekarskiej

Rynkowa oferta prywatnych, niepublicznych placówek medycznych jest w dzisiejszych czasach bardzo rozbudowana, szczególnie w dużych miastach, ale też zdominowana przed firmy działające na zasadzie sieci. Posiadają one wiele filii w różnych punktach i zazwyczaj współpracują z dużymi korporacjami, chcącymi zapewnić swoim pracownikom dodatkową opiekę medyczną. Choć wachlarz dostępnych w ich ofercie usług jest niezwykle szeroki, to ich ceny są często zbyt wysokie dla osób, które nie posiadają ubezpieczenia ze strony pracodawcy. Alternatywą są lokalne prywatne placówki, takie jak centrum medyczne Med-Expert, działające na warszawskiej Pradze.

Jakie usługi oferuje Med-Expert?

W komercyjnej ofercie centrum medycznego Med-Expert znajdziemy przede wszystkich pomoc lekarzy-specjalistów, między innymi:

  • Dermatologów
  • Kardiologów
  • Neurologów
  • Laryngologów
  • Urologów

Dodatkowo konsultacji udzielają dietetycy oraz lekarze medycyny pracy. W ramach umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia centrum Med-Expert oferuje również bezpłatną pomoc lekarzy rodzinnych oraz pediatrów. Poza opieką lekarską, centrum specjalizuje się w wykonywaniu szerokiego wachlarza badań laboratoryjnych, między innymi hematologii i koagulologii, badań serologicznych, chemii klinicznej, diagnostyki cukrzycy, anemii i infekcji, badań bakteriologicznych. Ponadto przeprowadzane są badania dla kierowców i kierowców zawodowych.

Dlaczego warto?

Usługi centrum medycznego Med-Expert to atrakcyjna alternatywa zarówno dla opieki zdrowotnej w państwowych przychodniach, jak i dla usług komercyjnych sieciówek medycznych. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na konkurencyjność cen za konsultacje specjalistyczne oraz fakt, że wizyty u lekarzy rodzinnych i pediatrów pozostają darmowe (są finansowane ze środków NFZ). Inne plusy korzystania z tej oferty to kameralność placówki, atrakcyjna lokalizacja dzięki której centrum świadczy swoje usługi nie tylko mieszkańcom Warszawy, ale i okolicznym miejscowościom, a także bardzo wysoki poziom obsługi medycznej.