19 września 2021

Kategoria:
Inne

Boże Narodzenie w Zakopanem. Dlaczego warto spędzić święta w górach?

Coraz więcej osób, zamiast spędzać święta w domu, decyduje się na odpoczynek w ośrodku wczasowym. W Zakopanem istnieje wiele takich obiektów, więc warto zapoznać się z przykładową ofertą. Dlaczego warto wybrać właśnie taki sposób spędzania świąt bożonarodzeniowych, nie tracąc nic ze świątecznego klimatu? Na jakie atrakcje i udogodnienia można liczyć we wspomnianych miejscach?

Dlaczego warto spędzić święta bożonarodzeniowe w Zakopanem?  

Decydując się na wyjazd świąteczny do Zakopanego, masz gwarancję niepowtarzalnej atmosfery i prawdziwego góralskiego klimatu. Przede wszystkim jednak zyskujesz wolność i komfort. Omijają cię często bardzo stresujące przygotowania: gotowanie, sprzątanie, planowanie wigilii. Pakujesz walizki i wyjeżdżasz, a na miejscu wszystko już czeka na Ciebie i Twoją rodzinę.

Święta w Zakopanem to moc atrakcji. W samym ośrodku wczasowym możesz wypocząć, a wieczorem i rano udać się na smakowitą ucztę w restauracji. Jeśli natomiast znudzi Ci się przebywanie wewnątrz obiektu, zawsze możesz skorzystać z lokalnych rozrywek, w postaci kuligów, zjazdów narciarskich czy kąpieli w pobliskich basenach termalnych.

Jak widać, nawet podczas wielodniowego świątecznego wypadu nie będziesz się nudzić.

Święta w górach – polecana oferta

Jaką konkretnie ofertę wybrać? Najlepiej taką, która zapewnia wypoczynek rodzinny w przyjemnej atmosferze.

Z ciekawą propozycją bożonarodzeniową wychodzi Ośrodek Wczasowo-Konferencyjny Bel-Ami. To właśnie w tym miejscu można spędzić bardzo relaksujący i pełen niezapomnianej atmosfery grudniowy okres świąteczny.

Warto dopytać o promocje, które są wtedy przygotowywane oraz o menu serwowane w restauracji.

Udogodnienia najwyższej klasy

Weź pod uwagę, jak ciekawe udogodnienia czekają Cię na miejscu. We wspomnianym ośrodku Bel-Ami na gości czeka aż 60 wspaniale wyposażonych pokoi, przystosowanych do spędzania czasu w pojedynkę, w parze lub z całą rodziną (także z dziećmi).

Każdy z pokoi jest wyposażony w prywatną łazienkę. W pomieszczeniach znajdują się telefon i telewizja satelitarna, a do dyspozycji gości oddana jest także sieć Wi-Fi. Tym, którzy szczególnie cenią sobie prywatność, dedykowany jest apartament z samodzielnym pokojem dziennym, sypialnią i łazienką.

Z okien rozciąga się malowniczy widok, o jaki trudno poza górami. Szukanie pierwszej gwiazdki, patrząc na panoramę Tatr z zarysem Gubałówki i Giewontu z pewnością na długo zostanie w pamięci.