24 stycznia 2019

Kategoria:
Gastronomia

Smaczne jedzenie w firmowym biurowcu. Czy to możliwe?
5 (100%) / 2 głosów

Smaczne jedzenie w firmowym biurowcu. Czy to możliwe?

Jedzenie w firmowym biurowcu, dostarczane na różnego rodzaju konferencje, szkolenia czy na bieżące potrzeby pracowników, nie musi być już synonimem niesmacznego i niezbilansowanego posiłku. Catering dla firm to usługa, dzięki której jedzenie dostarczane do firmowego biurowca będzie nie tylko ucztą dla podniebienia, lecz również będzie zawierało wartości odżywcze.   

Decydując się na catering do firmowego biurowca, dzięki któremu dostarczymy naszym pracownikom smaczne i w pełni zbilansowane posiłki, warto zrobić dobry research. Firm, dostarczających jedzenie do firmowych biurowców, jest bowiem na rynku wiele. Warto wybrać najlepszą. Jak to zrobić?

Zrób dobry research

Zanim zdecydujemy się na usługi konkretnej firmy cateringowej, warto sprawdzić opinie o niej na forach i stronach internetowych. Popytajmy znajomych, czy korzystali z jej usług i czy są zadowoleni. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór firmy, funkcjonującej na rynku kilka lat. Doświadczenie sprawi, że będzie ona w stanie sprostać każdym wymaganiom.

Jedną z bardziej polecanych firm, cieszących się stałym gronem zadowolonych klientów, jest firma gastronomiczna Ministerstwo Smaku. Tradycyjna, międzypokoleniowa polska firma działa na rynku cateringowym od wielu lat, stale powiększając grono usatysfakcjonowanych odbiorców.

Dowiedz się, jak przyrządzane są posiłki

Aby jedzenie było smaczne, powinno być przyrządzone w odpowiedni sposób. Najważniejsza jest świeżość oraz jakość wykorzystywanych produktów, a także nie dodawanie do posiłków soi, glutaminianu potasu oraz sztucznych zagęstników.

Warto także sprawdzić, czy wybrana przez nas firma cateringowa zatrudnia wykwalifikowanych dietetyków, układających menu. Do ich obowiązków należy dbanie o to, aby komponowane posiłki zawierały zoptymalizowane ilości składników odżywczych, witamin oraz kalorii. Dania, przygotowywane przez profesjonalnych dietetyków będą zbilansowane i charakteryzować się będą dobrym rozkładem mikro oraz makroskładników, a także właściwym bilansem kalorycznym.

Nie daj się zwieść niskiej cenie

Szukając firmy cateringowej, dostarczającej posiłki do firmowego biurowca, nie powinniśmy dać się zwieść zbyt niskiej cenie oferowanych usług. Warto bowiem zdać sobie sprawę, iż artykuły spożywcze dobrej klasy i wysokiej jakości nie są tanie. Dlatego też nie da się przygotować smacznych, zdrowych i świeżych posiłków w zbyt niskich cenach. Wybierajmy zatem te firmy, które oferują nam ceny na średnim poziomie, nie odbiegające nazbyt od przyjętych ogólnie standardów.