restauracja hotelowa
1 kwietnia 2020

Kategoria:
Gastronomia

Hotelowa restauracja – Twoje miejsce na romantyczną kolację

Szybki tryb życia nie sprzyja budowaniu relacji. W pędzie za karierą łatwo zapomnieć o tym, co ważne. Jeśli masz dzieci to dodatkowo towarzyszy Ci brak snu i zmęczenie. Nie masz czasu na własne pasje, a co dopiero na budowanie relacji z drugą połówką. Okazją do odświeżenia stosunków między Wami, może być romantyczny wyjazd na weekend. Zaplanuj ten czas, by spędzić miłe chwile. Hotelowa restauracja to idealne miejsce na kolację we dwoje!

Wybierz przytulny hotel

Aby dobrze wypocząć, trzeba zadbać o wygodny pokój. Kiedy wybierasz hotel na romantyczny weekend we dwoje, weź pod uwagę:

  • lokalizację – otoczenie natury sprzyja spacerowaniu i długim rozmowom przy świetle księżyca,
  • rodzaj łóżka – najlepiej na taką noc sprawdzi się podwójne łoże małżeńskie,
  • udogodnienia – SPA lub basen uatrakcyjnią pobyt,
  • opcję późnego wymeldowania – może okazać się przydatna po nocy pełnej wrażeń.

Jak podpowiada przedstawiciel Amber Hotel GdańskW hotelach przygotowano specjalne pakiety romantyczne, które zawierają w swojej ofercie kolację przy świecach, wino oraz zniżkę na dodatkowe usługi. Jest to jeden z najczęściej wybieranych pakietów.

Przez żołądek do serca

Świetnym sposobem na rozpoczęcie rozmowy jest wspólna kolacja. Pierwszy raz od dawna możesz wspólnie usiąść do posiłku i w spokoju cieszyć się smakiem dań bez konieczności zabawiania dzieci czy odbierania służbowych telefonów.

To może być bardzo niecodzienne doświadczenie, tak po prostu cieszyć się sobą bez innych obowiązków. Jednak przepyszne dania przygotowane w hotelowej restauracji i romantyczny klimat sprawią, że poczujecie się jak za starych, dobrych czasów.

Zadbaj o duszę i ciało

Dobra kolacja to nie wszystko. Aby w pełni odpocząć, warto skorzystać przed lub po kolacji np. z usług masażysty.

Specjalista wykona profesjonalny masaż, który uwolni Ciebie i ukochaną osobę od napięć, sztywności i innych dolegliwości kręgosłupa. Wizyta w strefie relaksu pozwoli Wam się rozluźnić i uwolnić od stresujących myśli. Taki odpoczynek świetnie wpływa na samopoczucie i zdrowie psychiczne. Każdy zasługuje na chwile wytchnienia.

Cieszcie się sobą

Wino, kwiaty i świecie tworzą niepowtarzalny klimat, idealny na romantyczny weekend we dwoje. Hotel położony w uroczym miejscu i w pobliżu np. morza, stwarza idealną okazję do długich, spokojnych spacerów. Będziecie mieć okazję porozmawiać ze sobą w spokoju i ciszy.

Po powrocie do hotelu spędzicie noc w wygodnym, podwójnym łóżku i być może pierwszy raz będziecie spać dłużej niż 4 godziny? Taka okazja może się nie powtórzyć. Dla bardzo zmęczonych rodziców przewidziano dodatkową opcję – przedłużenie pobytu do godziny 16:00.