meble dla gastronomii restauracja
17 grudnia 2020

Kategoria:
Gastronomia

Drewniane meble gastronomiczne do restauracji na zamówienie

By przyciągnąć klientelę, restauracja musi się postarać. Drewniane meble gastronomiczne stanowią idealne wyposażenie lokalu, bo są trwałe, estetyczne i wprowadzają przytulny klimat. Wbrew pozorom na popularność obiektów gastronomicznych wpływa nie tylko proponowane menu, ale również wystrój i atmosfera. Dlaczego restauratorzy, projektując wnętrze swojego lokalu, najczęściej decydują się na naturalne materiały? Odpowiadamy…

Dlaczego wystrój lokalu gastronomicznego jest tak ważny?

Właściciele restauracji na różne sposoby starają się promować swoje lokale. Zainteresowanym proponują pyszne, odpowiednio skomponowane potrawy i atrakcyjne ceny. Restauratorzy świadomi wszystkich potrzeb klientów, stawiają też na stylowy wystrój wnętrza. To oczywiste, że wyposażenie meblowe restauracji musi być trwałe i naprawdę odporne na intensywną eksploatację. Ci, którzy wystrój obiektu traktują jak wizytówkę lokalu, szczególną uwagę zwracają jednak na desing wyposażenia.

 

Drewno – materiał ekologiczny, elegancki i ponadczasowy – projektanci wnętrz wykorzystują najczęściej. Gdy chodzi o restauracje, które mają specyficzne potrzeby, najciekawsza wydaje się oferta salonów, które proponują produkcję drewnianych mebli na zamówienie.

Zrobić ładny mebel drewniany można tylko z surowca najwyższej klasy. Do tego należy dodać dużą wiedzę, praktykę oraz to, co najważniejsze – serce i pasję! Bez tego nie powstaną meble z duszą. Meble, które cieszą oko i stają się ozdobą i atrakcją wielu wnętrz. A takie oczekiwania od mebli mają nasi klienci, zwłaszcza jeśli planują wyposażyć w nie hotel, restauracje lub inny lokal gastronomiczny. Nasza firma zdaje sobie sprawę z oczekiwań rynku i produkuje solidne meble, które elegancko prezentują się we wnętrzach w różnym stylu. Wykonujemy między innymi stoły i taborety barowe, stoły drewniane, szafki oraz zabudowy na zamówienie. Gwarantujemy doskonałą obsługę, fachowe doradztwo oraz bardzo konkurencyjne ceny. Jesteśmy bezpośrednim producentem mebli gastronomicznych

– mówi przedstawiciel Producenta Mebli Konar.

Uniwersalność drewna sprawia, że produkowane z niego meble pasują do niemal każdego wnętrza. W zależności od potrzeb i ogólnego wystroju restauracji można postawić na drewniane elementy w stylu klasycznym, rustykalnym, a nawet nowoczesnym.

 

Rodzaje drewnianych mebli gastronomicznych

 

Drewniane meble gastronomiczne, to między innymi ławy, stoliki, ławki, taborety i krzesła. Niepowtarzalny klimat restauracji można uzyskać, wprowadzając do wnętrza także inne naturalne elementy, na przykład drewniane witryny, regały albo blaty.

 

Decydując się na drewniane wyposażenie lokalu, możesz je spersonalizować. Krzesła udekorowane logotypem firmy lub nazwą lokalu, to tylko przykład. Jako że materiał jest łatwy do profilowania, możesz zdecydować się na ławki lub stoliki o fantazyjnych kształtach. Ważne, byś zamówione meble dopasował jednak do stylu, w którym urządziłeś swoją restaurację.