catering dla firm
20 listopada 2021

Kategoria:
Gastronomia

Dlaczego warto rozważyć catering dla firmy?

Kiedy trzeba zorganizować event, konferencję czy bankiet większość firm zaczyna przeglądać oferty firm cateringowych. Okazuje się jednak, że przygotowywanie posiłków na tego rodzaju okazje to nie jedyne, co może obejmować catering dla firmy. Proponowanych usług jest znacznie więcej. Co jeszcze znajdziesz w ofercie firm cateringowych i dlaczego warto rozważyć ich usługi?

Catering dla firmy – więcej niż obsługa konferencji i bankietów

Catering dla firm kojarzy się głównie z posiłkami lub przekąskami przygotowywanymi na bankiety, konferencje lub imprezy firmowe. Rzeczywiście wiele przedsiębiorstw korzysta z usług firm cateringowych zwłaszcza w takich sytuacjach. Pod pojęciem catering dla firm kryje się jednak znacznie szersza oferta usług, które warto rozważyć. Do najciekawszych należą:

  • catering kawowy,
  • śniadania dla pracowników,
  • lunch boxy,
  • kantyna w Twojej firmie.

Catering kawowy, czyli przyjemna przerwa kawowa

Catering kawowy to jedna z ciekawszych propozycji, polegająca na obsłudze przerw kawowych podczas konferencji i szkoleń. Choć pracownicy korzystają z nich przede wszystkim, żeby zdobyć wiedzę i poszerzyć kwalifikacje, to jednak w czasie przerwy, każdy chciałby odpocząć, wypić dobrą kawę i  zjeść coś smacznego.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi? Bo to prawdziwa nagroda i przyjemność dla pracowników. Większość z nich naprawdę ceni takie gesty ze strony pracodawców, którzy pokazują w ten sposób szacunek i troskę o ludzi, którzy dla nich pracują.

Śniadania dla pracowników i lunch boxy

Kolejna ciekawa usługa cateringowa dla firm to dostarczanie śniadań dla pracowników. Lekki, zdrowy i smaczny posiłek daje energię do pracy. Jest też wyrazem doceniania ze strony pracodawcy.

Catering dla firm to też lunch boxy. Wiele osób spędza w pracy na tyle dużo czasu, że nie ma go zbyt wiele na przygotowywanie posiłków. A przecież zdrowe odżywianie przekłada się na efektywność i lepsze zdrowie pracowników. Lunch boxy dla pracowników możesz więc potraktować jako inwestycję.

Atrakcyjną ofertę dla firm przygotowała firma cateringowa U.Studio. Z pewnością warto się z nią zapoznać.

Dlaczego zdecydować się na catering dla firm?

Dla niektórych pracodawców catering dla firm to po prostu zbędny wydatek, ale czy rzeczywiście tak właśnie jest? Czy wiesz, że ogromny wpływ na lojalność pracowników i ich wydajność w pracy ma poczucie, że są doceniani? Oczywiście dobre słowo i pochwała za wysiłki zawsze będzie na miejscu, ale możesz zrobić więcej – w praktyczny sposób okazać pracownikom troskę. Wpłynie to także na wizerunek firmy, czyniąc z niej miejsce, w którym chce się pracować.