19 lipca 2017

Kategoria:
Elektronika

Telefon pełen rozrywki – Samsung Galaxy S7

O tym, jak ważna jest radość z życia, nie trzeba przekonywać nikogo. Sprawdź, jak łatwo wywołać uśmiech na twarzy dzięki Samsungowi S7.

Źródło rozrywki każdego dnia

Dzisiejsze smartfony już tylko w małym stopniu przypominają telefony komórkowe, które być może niektórzy pamiętają sprzed około 20 lat. Tamte nieporęczne urządzenia, często porównywane do cegieł, pozwalały niemal jedynie na wykonywanie połączeń o marnej jakości i to nie w każdym miejscu, a nierzadko za bardzo wysoką cenę.

Dziś smartfon to nie tylko narzędzie komunikacji czy źródło wiedzy, lecz także podręczne urządzenie służące w ogromnej mierze do rozrywki. Możliwości w tej materii, oferowane np. przez popularny telefon Galaxy S7, są wprost niesamowite. Długa podróż autobusem w porannych korkach? Lot do innego kraju? A może nieoczekiwana awaria zasilania w mieszkaniu? Ten czas nie musi być straconymi czy bezczynnymi godzinami, szczególnie jeśli posiadasz nowoczesny telefon od Samsunga.

Internet – ocean możliwości

Od tego elementu po prostu trzeba zacząć. Internet to jeden z największych wynalazków w historii ludzkości, a teraz możesz cieszyć się pełnią jego możliwości dzięki Galaxy S7. Ultraszybka i prosta w obsłudze przeglądarka działa niebywale płynnie oraz posiada liczne funkcje dodatkowe, które usprawniają korzystanie z sieci. Ułatwienia dotyczące wyszukiwania haseł czy zarządzania ulubionymi stronami pozwalają na szybszą niż kiedykolwiek obsługę Internetu.

Tak sprawne działanie to zasługa mocnego i wydajnego procesora z ośmioma rdzeniami (4 x 2,3 GHz + 4 x 1,6 GHz). Takie parametry gwarantują bezawaryjną pracę nawet przy wielu kartach i aplikacjach otwartych w tle. Smartfon wyposażono również w efektywny system chłodzenia, dzięki czemu nie nagrzewa się przy wytężonym funkcjonowaniu poszczególnych podzespołów.

Filmy i multimedia

Obsługa LTE oraz jakościowy wyświetlacz o przekątnej 5,1 cala pozwalają na komfortowe oglądanie filmów i seriali. Wystarczy odwiedzić jeden z popularnych serwisów (można wcześniej ściągnąć odpowiednią aplikację), by poznać dalsze losy ulubionych bohaterów czy obejrzeć mecz.

Samsung S7 to również szansa na samodzielne wykonanie doskonałych zdjęć i nagranie wideo. Aparat główny o rozdzielczości 12 Mpix z funkcją Dual Pixel rejestruje znakomitą jakość kolorów oraz pozwala na nagrywanie wideo w jakości 4K.

Minikoncert z komórki

Zawsze najlepiej brzmi muzyka wykonywana na żywo, a dzięki zestawowi audio w Samsungu Galaxy S7 możesz poczuć się niczym na prawdziwym, prywatnym koncercie. Wyeliminowano wiele niedogodności występujących w przeszłości, przez co emitowany dźwięk jest czysty i pozbawiony szumów oraz zakłóceń.

Nowe słuchawki umieszczone w pudełku wraz z telefonem są bardzo wygodne oraz nie wypadają z uszu. Dlatego też świetnie sprawdzają się w przypadku osób aktywnych, które lubią słuchać muzyki np. w czasie treningów biegowych. Specjalnie zabezpieczony kabel jest odporny na uszkodzenia i otarcia, dzięki czemu można go używać w różnorodnych okolicznościach.

Gry z Galaxy S7

Rozrywka ta wydawać się może niezbyt rozwojowa, jednak nic bardziej mylnego. Wiele tytułów znakomicie stymuluje wyobraźnię, kreatywne bądź przestrzenne myślenie lub zwyczajne powiększa twoją wiedzę. W przypadku niektórych telefonów granie (szczególnie z wykorzystaniem Internetu) wpływa na szybkie rozładowanie akumulatora, nie dotyczy to jednak Samsunga. Galaxy S7 posiada specjalne tryby w ustawieniach, które po uruchomieniu, zmniejszają zużycie energii podczas grania. Ponadto zastosowano tu bardzo pojemną baterię – aż 3000 mAh.