Zawiasy meblowe
7 września 2021

Kategoria:
Dom i ogród

Zawiasy meblowe. Niepozorne, a jak ważne akcesoria

Akcesoria meblowe, którymi są zawiasy meblowe to podstawowa część okuć meblowych. Umożliwiają m.in. zamontowanie frontów do korpusu szafki, aby można było ją bez problemu otwierać i zamykać. Prawidłowo dobrane gwarantują bezpieczne i komfortowe korzystanie z mebla. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku frontów o dużych wymiarach i wadze. Czym wyróżniają się jedne z najpopularniejszych zawiasów meblowych BLUM?

Zawiasy meblowe BLUM – zalety

Jednym z podstawowych rodzajów zawiasów meblowych, są akcesoria marki BLUM. Wyróżniają się dużą wytrzymałością i wysoką jakością. Producent jako pierwszy zajmujący się wytwórstwem okuć meblowych otrzymał certyfikat jakości ISO 9001, ISO 14001. Dzięki temu dzisiaj BLUM to najlepszy producent okuć meblowych na świecie. W ofercie posiada przede wszystkim innowacyjne zawiasy wyróżniające się wygodą w montażu. Poza tym charakteryzują się dużym zakresem płynnej regulacji w trzech wymiarach, co przy montażu frontów jest nieocenioną zaletą. Dodatkowa funkcja Clip-top, czyli możliwość wypięcia zawiasów bez odkręcania prowadników, również posiada duże grono wielbicieli.

Zawiasy meblowe BLUM wyróżniają się również sztywnością, trwałością, solidnością i znikomą tendencją do rozregulowania. Pracowanie z nimi daje wiele korzyści, nie tylko wykonawcom mebli, ale także projektantom. Mając do dyspozycji tak wiele rodzajów: zaczynając od zawiasów wpuszczanych, na przegrodę, aż po zawiasy kątowe i szkła, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w planowaniu, projektowaniu i wykonywaniu mebli. Zawiasy meblowe BLUM są nieocenionym elementem do tworzenia trwałych i solidnych połączeń mebli. Dodatkowe ocynkowanie zabezpiecza je przed korozją i innymi uszkodzeniami, wynikającymi z użytkowania mebla.

Gdzie kupić zawiasy meblowe?

Zawiasy meblowe gwarantują trwałe połączenia i pozwalają w estetyczny sposób zamontować meble. Stosowane w szafkach, muszą być przede wszystkim dopasowane do jej rodzaju. Powinny także uwzględniać sposób jej otwierania oraz grubość materiału. Warto więc pamiętać, o wyborze najlepszych dystrybutorów takich elementów. Wśród nich znajduje się dystrybutor akcesoriów BLUM RAFIART, który oferuje dostęp do elementów najwyższej jakości. Gwarantuje najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania pozwalające estetycznie i sprawnie wykończyć każdy mebel.