basen ogrodowy
29 lutego 2016

Kategoria:
Dom i ogród

Sposoby na umilenie pobytu w przydomowym ogrodzie lub na działce

Dom na działce, słoneczna pogoda i gromadka dzieciaków. W jaki sposób umilić dzieciom pobyt w przydomowym ogrodzie lub na działce w letnie upały? Warto skorzystać z kilku gadżetów, które z pewnością będą się cieszyły dużych powodzeniem.

Co robić w trakcie urlopu na działce?

Słoneczna pogoda kojarzy się wszystkim z wylegiwaniem się na plaży przy ciepłym morzu. Co jednak zrobić, gdy urlop spędzamy na działce lub w przydomowym ogrodzie? Rozsądnym wyjściem jest zainwestowanie w basen, który może być źródłem letnich rozrywek i atrakcji. Może on przybrać formę dmuchaną, rozporową lub stelażową. Dzięki swoim rozmiarom oraz bezpieczeństwu znakomicie nadaje się do nauki pływania dzieci. W takim przypadku należy również pamiętać o dodatkowych akcesoriach, takich jak deseczki, dmuchane rękawki oraz kółka. Basen w na działce lub w ogrodzie, a nawet na tarasie, to niewątpliwie znakomita zabawa zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci.

Szeroki wybór basenowych atrakcji

Żeby urozmaicić swoim pociechom zabawę w basenie warto zastanowić się nad zakupem różnego typu zabawek oraz akcesoriów do pływania. Na przykład w ofercie firmy Pool & Garden Party możemy znaleźć szeroki wybór kółek, zabawek do wyławiania z dna basenu, płetw, masek i okularów oraz różnego typu zabawek do pływania. Do wodnych szaleństw mogą przyłączyć się rodzice i wspólnie spędzić miłe popołudnie ze swoimi dziećmi. Jeżeli jednak wolimy spokojniejsze atrakcje, można zaopatrzyć się w inne gadżety, które również pozwolą na wypoczynek w basenie. W pierwszej kolejności jest to materac idealnie nadający się do aktywnego opalania – w przypadku nadmiernego działania słońca zawsze można się z niego ześlizgnąć, aby schłodzić się w wodzie. Dla młodszych, bardziej ruchliwych dzieci można zakupić mniejszy materacyk lub koło służące do nauki pływania, specjalny dmuchany fotelik unoszący się na powierzchni wody, ewentualnie inne pływające zabawki przypominające bohaterów animowanych bajek.

Dzięki takim gadżetom każdy dzień spędzony na działce lub w ogrodzie będzie bardzo ekscytujący dla najmłodszych członków rodziny. Jeżeli na wspólny wypad zaprosimy znajomych mających dzieci w podobnym wieku, radość będzie podwójna – zauważa ekspert ze sklepu Pool & Garden Party, który oferuje swoim klientom baseny, kajaki, pontony oraz różnego rodzaju akcesoria i zabawki nadające się do korzystania w przydomowym basenie.