Nowoczesne kameralne i bezpieczne osiedla w zorach i okolicy
10 grudnia 2021

Kategoria:
Dom i ogród

Propozycje mieszkaniowe dla mieszkańców Żor i okolic

Jesteś mieszkańcem Żor i szukasz nowego, przestronnego mieszkania? A może dopiero wprowadzasz się do tego urokliwego miasta? Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość. W Żorach i okolicach powstają nowe, funkcjonalne osiedla pełne komfortowych mieszkań. To doskonałe lokalizacje zarówno dla rodzin, jak i osób starszych, które potrzebują spokoju.  Poznaj wybrane propozycje mieszkaniowe w okolicy Żor.

Żory – warto tu mieszkać

Żory to zadbane miasto, które nieustannie się rozwija.  Jest przyjazne zarówno osobom stawiającym na karierę, jak i rodzinom z dziećmi oraz seniorom. Świetna lokalizacja sprawia, że biznes działa w mieście prężnie, a więc nie brakuje w nim miejsc pracy. Mieszkając w Żorach, szybko dotrzesz też do pracy w większych okolicznych miastach województwa śląskiego np. Rybnika, Gliwic, czy Katowic, dzięki autostradzie A1 oraz drodze regionalnej Pszczyna-Racibórz. Dużym atutem jest także to, że miasto jest zadbane i zielone. Na  jego terenie znajduje się wiele parków, placów zabaw,  stawów i terenów zielonych, a to sprzyja rodzinnym spacerom. Żory rozwijają się także pod kątem kulturowym. Kino, muzea, park wodny, koncerty, spektakle, festyny, festiwale to tylko część atrakcji, która czeka na mieszkańców.

Osiedle „Słonecznikowa Apartamenty” w Żorach

Jeśli chcesz mieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie cenisz sobie spokój, nowoczesne osiedle „Słonecznikowa Apartamenty” będzie strzałem w dziesiątkę. Osiedle składa się z dwóch nowoczesnych budynków zachowanych w minimalistycznej architekturze. W środku znajduje się 8 mieszkań o powierzchniach 40-100 m2. Nowe mieszkania w Żorach zlokalizowane są w przyjaznej, zielonej okolicy. Będą więc doskonałe zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób starszych, które nie chcą mieszkać w centrum miasta. W małej odległości znajdują się żłobek, przedszkole, szkoła, a także sklepy oraz studio urody. Osiedle „Słonecznikowa Apartamenty” jest bezpieczne i  sprzyja relaksowi na łonie natury.

Osiedle „Nowe Wrzosy” w Rybniku  

W bliskiej odległości od Żor znajduje się Rybnik, który również jest dobrą lokalizacją do osiedlenia się. Nawet jeśli nie pracujesz w samym Rybniku, szybko możesz dojechać do pobliskich miejscowości. Jeśli szukasz nowoczesnego i kameralnego mieszkania w tym mieście, sprawdź ofertę Grabara Development. Najnowsze osiedle „Nowe Wrzosy” w dzielnicy Niedobczyce składa się z nowoczesnych i wygodnych apartamentów. Mieszkania znajdują się w urokliwej okolicy, a jednocześnie w zasięgu ręki jest dostęp do infrastruktury miasta. To połączenie idealne!