lusterka
27 stycznia 2016

Kategoria:
Dom i ogród

Podświetlane lusterka powiększające

W ostatnich czasach status łazienki uległ zmianie. Nie jest to już pomieszczenie, w którym jak najszybciej wykonujemy wszystkie czynności związane z poranną toaletą czy wystrojeniem się przed wieczornym wyjściem. Badania brytyjskich naukowców dowodzą, że w ciągu całego życia aż pół roku spędzamy na czynnościach, takich jak: mycie się, układanie włosów czy robienie makijażu.

Oświetlenie w łazience wpływa na nasze samopoczucie

Wyposażenie łazienki należy więc dostosować do naszych wymagań, które są coraz większe. Warto zainwestować w wyroby najwyższej jakości, aby mieć gwarancję trwałości materiału oraz zadowolenia z zakupionych akcesoriów. W szczególności oświetlenie ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Nieodpowiednio dobrane potrafi działać na nas silnie depresyjnie, choć często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

lusterka

Rola oświetlenia i jego rozmieszczenie jest równie ważne, jak projekt umywalki, wanny czy prysznica. Przed rozpoczęciem kładzenia płytek należy bowiem przemyśleć odpowiednie przeprowadzenie okablowania i ukrycie go w ścianach. Oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę przy różnych precyzyjnych czynnościach, takich jak np. nałożenie makijażu. To wyzwanie będące domeną kobiet często zabiera sporo czasu i wymaga dużej jasności w łazience. Mężczyźni również mają swoje „pięć minut”, ale podczas golenia.

lusterka

Wygoda przy robieniu makijażu

Czynność ta wymaga precyzyjnego oświetlenia, dlatego idealnym rozwiązaniem są podświetlane lusterka powiększające, które mogą być zainstalowane w dowolnym miejscu w łazience. Charakteryzują się one równomiernym oświetleniem obu stron twarzy, dzięki czemu podczas wykonywania szczegółowych czynności nie widać na niej żadnych cieni. W ofercie firmy AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA można znaleźć lusterka powiększające pięciokrotnie lub trzykrotnie. Różnią się one między sobą również możliwością regulacji oraz formą – w ofercie znajdują się lusterka okrągłe oraz kwadratowe. Przesuwny uchwyt zapewnia regulację położenia, dzięki czemu możemy swobodnie dostosować układ lusterka do naszej twarzy, a nie na odwrót. Jest to bardzo wygodna opcja dla kobiet, które cenią sobie perfekcyjne nałożenie makijażu.

lusterka

Planując wystrój łazienki warto zapoznać się z ofertą oświetlenia na stronie internetowej firmy AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę wyrobów brytyjskiego producenta Astro Lighting.