16 września 2020

Kategoria:
Dom i ogród

Odkurzający robot z systemem nawigacji do domu

W dzisiejszych czasach dzięki rozwojowi technologii mamy dostęp do wielu sprzętów ułatwiających nam codzienne życie – nie tylko w pracy, ale również w domu. Hitem ostatnich lat są automatyczne roboty czyszczące, które bez naszej ingerencji bardzo szybko i dokładnie sprzątają powierzchnie. Jednym z modeli, na który warto zwrócić uwagę, jest odkurzający robot z systemem nawigacji. Jak działa i co warto o nim wiedzieć?

Odkurzający robot z systemem nawigacji – charakterystyka sprzętu

Innowacyjny robot odkurzający z systemem nawigacji pozwoli Ci zyskać wolny czas i posprząta dom czy mieszkanie za Ciebie. Nowoczesny sprzęt został wyposażony w innowacyjny system czujników: podczerwieni i czujników zapobiegających upadkowi ze schodów. Dzięki nim robot rozpoznaje przeszkody i w inteligentny sposób je omija. Urządzeniem zarządzamy z poziomu dedykowanej aplikacji, która pokaże nam między innymi postępy w odkurzaniu czy aktualne położenie robota. Odkurzający robot z systemem nawigacji charakteryzuje bardzo dobra wysokość czyszczenia – dzięki dwóm szczotkom (gumowej z lamelkami i szczotce z tworzywa sztucznego ze spiralnie ułożonym włosiem) zbieranie zanieczyszczeń jest niezwykle wydajne. System nawigacji umożliwia bezpieczne poruszanie się po różnych powierzchniach – kamiennych, drewnianych, posadzkach i dywanach. Nowoczesny robot odkurzający z systemem nawigacji do domu możemy kupić na przykład w dobrych sklepach ze sprzętem elektronicznym, takich jak chociażby BCC-Apeks.

Co warto jeszcze wiedzieć o odkurzającym robocie do domu?

Odkurzający robot z systemem nawigacji do domu to rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu i szybkim sprzątaniu przestrzeni domowej. Dzięki wbudowanemu modułowi czyszczenia automatycznego, sprzęt gwarantuje dokładne czyszczenie każdej powierzchni. Innowacyjny system nawigacji umożliwia unikanie kolizji, jednak robot porusza się bardzo blisko napotkanych przez siebie przeszkód. Inteligentnie dzieli także powierzchnie na mniejsze obszary, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze bardziej wydajne. Za pomocą aplikacji możemy wybrać precyzyjne czyszczenie jednego miejsca (kwadratu o boku 1,5 metra) czy zaplanować codzienne sprzątanie. W zestawie z robotem otrzymujemy 3 sztuki filtru HEPA, 2 sztuki szczotki bocznej, jedną szczotkę do czyszczenia i jedną gumową, stację ładującą, akumulator i zasilacz. Obsługiwanie robota poprzez aplikację jest bardzo intuicyjne i wygodne. Możemy korzystać z aplikacji za pośrednictwem smartfona lub tabletu w sieci WI-FI.