poszukiwanie mieszkania w Trojmiescie
22 sierpnia 2021

Kategoria:
Dom i ogród

Mieszkanie w okolicach Trójmiasta. Gdzie szukać dobrych ofert?

Trójmiasto jest jednym z bardziej atrakcyjnych miejsc do życia. Cenione jest za swoje położenie, doskonałą infrastrukturę, czyste powietrze i walory turystyczne. To wszystko jednak odbija się na wysokich cenach mieszkań. Dlatego też wiele osób poszukuje nieruchomości w okolicach Trójmiasta. Gdzie najlepiej ulokować swoją przyszłość? W jaki sposób szukać mieszkania?

Specyfika rynku nieruchomości w Trójmieście

Rynek nieruchomości w Trójmieście jest charakterystyczny dla dużych aglomeracji w Polsce. Ceny mieszkań są bardzo wysokie i nic nie wskazuje, aby w najbliższym czasie przestały wzrastać. Popyt w atrakcyjnych lokalizacjach wciąż rośne i nie nadąża za podażą. Deweloperzy szukają wiec interesujących miejsc do budowy nowych mieszkań na sprzedaż poza granicami Trójmiasta, szczególnie w miejscowościach doskonale skomunikowanych i z dobrą infrastrukturą. Do takich miejsc z pewnością należy Starogard Gdański i Rumia, dwa pomorskie miasta z dużymi tradycjami i ciekawą historią.

Doskonałe lokalizacje i wygodna komunikacja

Zarówno Starogard Gdański, jak i Rumia położone są bardzo blisko Trójmiasta. Dużą zaletą obydwu lokalizacji jest doskonała komunikacja. Starogard Gdański i Rumia leżą przy głównych drogach niedaleko autostrady A1. Obwodnica trójmiasta i Szybka Kolej Miejska, która łączy Trójmiasto z Rumią, Redą i Wejherowem w zdecydowany sposób ułatwiają szybkie przemieszczanie się w obrębie aglomeracji trójmiejskiej. Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo, przystanie promowe i porty morskie są oknem na cały świat.

Czyste powietrze, zapach morza i walory przyrodnicze

Okolice Trójmiasta, tak jak całe Pomorze są obszarem o najczystszym powietrzu w kraju. Specyfika regionu położonego pomiędzy Morzem Bałtyckim a zielonymi lasami i czystymi jeziorami Kaszub stwarza wiele możliwości do różnego typu aktywności dla całej rodziny. Szlaki turystyczne i rowerowe, rzeki i jeziora, a nawet narciarskie trasy biegowe i zjazdowe pozwalają na czynną rekreację o każdej porze roku. Nie można pominąć takich atrakcji jak bałtyckie piaszczyste plaże i kąpiele morskie.

Bogata oferta nowych mieszkań deweloperskich na Pomorzu

Poszukując mieszkań w sąsiedztwie Trójmiasta, warto zapoznać się z ofertami najlepszych deweloperów. Nowoczesne lokale deweloperskie zróżnicowane są pod względem wielkości, rozkładów oraz standardu. Dostępne są kawalerki, lokale 2-, 3- i 4-pokojowe oraz duże apartamenty – mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim lub lokale pod klucz. Zarówno w Starogardzie Gdańskim, jak i w Rumi znaleźć można atrakcyjne mieszkania na zielonych obrzeżach miasta lub blisko centrum. Wszystkie osiedla oferują bogatą infrastrukturę i wiele udogodnień. Z przykładowymi realizacjami w tych lokalizacjach zapoznać się można na stronie internetowej Biura Deweloperskiego Loker.