Hurtownia tkanin
3 marca 2021

Kategoria:
Dom i ogród

Jak znaleźć dobrą hurtownię pluszów minky?

Czym jest plusz minky? To nic innego jak bardzo miękki i delikatny materiał wytwarzany w całości z poliestru. Plusz nie jest jednorodny, ponieważ posiada na swojej powierzchni wypukłe kropki (ang. minky dots), które sprawiają, że dzianina mieni się pod wpływem światła. Ponadto niektórzy dystrybutorzy proponują również materiał z wytłoczonymi paskami, a nawet gwiazdkami i sercami. Z artykułu dowiesz się, jak znaleźć dobrą hurtownię pluszów minky.

Czym wyróżnia się plusz minky?

Plusz minky do złudzenia przypomina lekki polar lub tradycyjny plusz. Jest wykonany z syntetycznego materiału – poliestru, który występuje w kilku wersjach: z wytłoczonymi kropkami (ang. minky dots), sercami (ang. minky hearts) oraz paskami (ang. minky stripes). W niektórych hurtowniach tkanin możemy znaleźć również plusz minky o gładkiej powierzchni, dostępny w wielu kolorach.

Dzianina robi prawdziwą furorę nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. Nie bez powodu, bowiem jest niezwykle przyjemna w dotyku. Właśnie z tego powodu powszechnie wykorzystuje się ją do produkcji poduszek i kołderek, kocyków, szlafroków, a nawet ochraniaczy do łóżeczek i miękkich wkładek do wózka dziecięcegoPlusz minky przypomina wyglądem aksamit, co czyni go niezwykle stylowym dodatkiem domowego wnętrza. Szyje się z niego narzuty na łóżko, pledy oraz koce, a także zasłony i inne dodatki.

Jak znaleźć uczciwego, internetowego dostawcę pluszów minky?

Choć materiał jest powszechnie dostępny w wielu hurtowniach tkanin, nie wszystkie firmy dysponują produktami wysokiej jakości. Aby przekonać się czy trafiliśmy na uczciwego dostawcę działającego w Internecie, możemy zapytać o możliwość zakupienia próbników materiału. Jeśli są dostępne, warto zamówić wybrane dzianiny i przekonać się jak prezentują się na żywo.

Dobra hurtownia tkanin zapewnia szeroki asortyment różnokolorowych materiałów, a także oferuje atrakcyjne rabaty. Należy zaznaczyć, że uczciwy dostawca pluszów minky nie będzie utrudniał ewentualnego zwrotu towaru, a wprost przeciwnie, zagwarantuje możliwość oddania go lub wymiany na inny rodzaj bez podawania przyczyny. Jednym z takich miejsc jest internetowa hurtownia tkanin 2LIME, która od lat zajmuje się sprzedażą bawełny, mikrofibry, polaru oraz wspomnianego wcześniej pluszu minky. Poszukując dystrybutora godnego zaufania warto kierować się renomą danej firmy (wiele informacji tego typu można znaleźć na różnego rodzaju forach internetowych), a także zasięgnąć opinii znajomych, którzy na co dzień korzystają z usług hurtowni tkanin.