mężczyzna okleja fronty meblowe
18 maja 2022

Kategoria:
Dom i ogród

Fronty na zamówienie jako rozwiązanie dla wymagających

Meble mają duży wpływ na ogólny wygląd i odbiór pomieszczenia, dlatego ich kolor, kształt i rodzaj warto określić już na etapie projektowania mieszkania. Każdy inwestor, który szuka niepowtarzalnej i oryginalnej zabudowy do swojego domu, powinien zastanowić się nad skorzystaniem z usług firmy zajmującej się produkcją frontów na zamówienie. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Podpowiadamy.

Fronty na zamówienie do kuchni

Szczególnie wymagający inwestorzy wybierają fronty na zamówienie nie tylko do kuchni, ale też do innych pomieszczeń. Jednak ze względu na to, że wnętrze to wymaga użycia specjalnych materiałów z uwagi na wysoką temperaturę i wilgotność, która może w nim panować, dobrej jakości, odporne na ścieranie i zmywanie meble są tu szczególnie istotne. Dodatkowo wiele mieszkań jest tak mało ustawnych, że aby jak najlepiej wykorzystać dostępną powierzchnię, konieczny jest to wybór zabudowy wykonanej na wymiar. W takiej sytuacji warto wybrać fronty na specjalne zamówienie, które idealnie wpasują się w klimat mieszkania.

Fronty na zamówienie do sypialni i salonu

Wbrew pozorom fronty na zamówienie wybierane są nie tylko do kuchni, ale również do innych pomieszczeń. Szczególnie wymagający inwestorzy wykorzystują oryginalne, wykonane na wymiar elementy również po to, aby stanowiły element dekoracyjny takich wnętrz. Ze względu na możliwość zaprojektowania ich w dowolnym kształcie, wymiarze i kolorze, możliwe jest stosowanie takich rozwiązań nie tylko w przypadku standardowych mebli takich jak szafy czy komody, ale również na przykład zabudowy wnęk.

Fronty na zamówienie do łazienki

Fronty na zamówienie świetnie sprawdzą się również w łazienkach. Tutaj mogą być wykorzystane nie tylko w szafkach, ale też jako panele ścienne, a także do zabudowy nieestetycznych wnęk. Z ich pomocą można również zaprojektować dodatkowe półki, a także zastosować je jako panel na ścianie, który będzie stanowił przedłużenie szafek łazienkowych.

Fronty na zamówienie do garderoby 

Inwestorzy indywidualni często decydują się na zamówienie frontu docinanego na wymiar, który pozwala im stworzyć ergonomiczną zabudowę wewnętrzną w garderobie. Wykorzystywane są nie tylko do standardowych szaf, ale również modeli przesuwnych.

Każdy wymagający klient może skorzystać z usług firmy Expolak z Plewisk. Przedsiębiorstwo to dostarcza fronty zarówno klientom indywidualnym jak i dużym zakładom produkującym meble. Dlatego jest w stanie zagwarantować odpowiednią jakość i estetyczne wykończenie poszczególnych elementów.