szyba-wystawowa
6 lipca 2018

Kategoria:
Bez kategorii

Szyby wystawowe – właściwości i zastosowanie
5 (100%) / 2 głosów

Szyby wystawowe – właściwości i zastosowanie

Na witrynę sklepową najlepiej wybrać specjalne, nowoczesne szyby zespolone. Takie szkło nie tylko jest bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu, ale tez pozwala na utrzymanie w budynku przyjemnej temperatury. Dlatego, ze szkła zespolonego, korzysta się nie tylko w sklepach, ale także w nowoczesnych budynkach z ogromnymi przeszkleniami. Na czym polega wyjątkowość tych nowoczesnych szyb wystawowych?

Piękna witryna

Prowadząc sklep musimy zachęcić naszych klientów, by weszli do niego na zakupy. Sprawdzonym, tradycyjnym sposobem na przyciągnięcie ludzi, są piękne witryny. Dużą role odgrywają tutaj oczywiście szyby witrynowe. Przede wszystkim – zawsze powinny być  nienagannie czyste. Jednak to nie wszystko. Takie szyby musza być też zabezpieczone przed pękaniem oraz przystosowane do warunków atmosferycznych. Jakie szyby w takim razie wybrać przygotowując nową witrynę naszego sklepu? Znajdziemy je w ofercie firmy Szkiełko. Usługowy zakład szklarski.

Szyby zespolone – na miarę naszych czasów

Najlepszym rozwiązaniem są dzisiaj szyby zespolone. Takie szyby wykonuje się ze specjalnego, wysokiej jakości szkła, które jest niezwykle przejrzyste. Dodatkową, bardzo istotną cechą tego szkła, jest zapewnienie dobrej izolacji termicznej – dzięki temu zimą budynek nie będzie się wychładzać, a latem wewnątrz niego nie będzie tak duszno. Takie szyby zwiększają też przepuszczalność światła, dzięki czemu dłużej nie musimy włączać lampy. Takie szyby zapewnią nam nie tylko piękną, estetyczną witrynę, która przyciągnie klientów, ale także niezwykły komfort pracy.

Odporna na uszkodzenia mechaniczne

Dobra szyba witrynowa musi być też odporna na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, uderzenia, czy wręcz świadome próby zniszczenia naszej witryny. Z odpowiednio zabezpieczoną szybą witrynową będziemy czuć się znacznie bezpieczniej, dlatego naprawdę warto zainwestować w dobrego szklarza, który wykona dla nas witrynę, które będzie nam służyć przez wiele lat.

Większe znaczy lepsze

W przypadku szyb wystawowych, rozmiar ma znaczenie. Im większa szyba wystawowa, tym lepsza – dzięki temu wnętrze naszego lokalu będzie bardziej jasne i przytulne, a klienci, zaglądających do środka, chętniej wejdą by skorzystać z naszych usług. Planując dużą witrynę, pamiętajmy jednak o energooszczędności budynku i zadbajmy, by były to szyby zapewniające odpowiednią termoizolację.