Artykuł Cię zaciekawił? Dowiedziałeś się czegoś więcej? Koniecznie zostaw komentarz! Skomentuj jako pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami. Napisz, jak oceniasz nasz artykuł i zostaw opinię. Weź udział w dyskusji. Masz wątpliwości i chcesz dowiedzieć więcej na temat poruszanego zagadnienia? Daj znać, o czym jeszcze chciałbyś przeczytać. Dziękujemy za Twój wkład w budowę bazy komentarzy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami i komentarzami innych użytkowników.
Zalety ekogroszku kolumbijskiego

Cechy ekogroszku jako paliwa opałowego
Sam ekogroszek charakteryzuje się wysoką jakością oraz dużą wydajnością w porównaniu z innymi rodzajami węgla. Jest bardzo przyjazny dla środowiska i produkowany z wysokokalorycznego węgla, który cechuje się niewielką zawartością wody, siarki oraz substancji niepalnych. Posiada charakterystyczną granulację 5-25 mm, a jego wyjątkowa sprawność (80-85%) zapewnia niższe koszty produkcji energii cieplnej – dla porównania, dwukrotnie wyższe uzyskuje się w przypadku spalania gazem ziemnym, a aż czterokrotnie wyższe podczas stosowania oleju opałowego. Ponadto, po spaleniu ekogroszku zostaje mała ilość szkodliwych tlenków siarki oraz popiołu, dzięki czemu łatwo zachować czystość bez potrzeby wymiany kotła.Czym wyróżnia się ekogroszek kolumbijski?
Ekogroszek kolumbijski jest produkowany w całości z węgla kamiennego, który wydobywany jest w kopalni El Cerrajon. Posiada on wysoką wartość opałową i niską zawartość popiołu. Idealnie sprawdza się w każdym rodzaju kotłów z podajnikiem. Szybko nagrzewa kocioł, łatwo się rozpala, nie spieka się i daje wysoki oraz rozłożysty płomień. Mimo znacznej odległości od Polski ekogroszek jest oferowany w bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach. Ekogroszek kolumbijski znajduje się w ofercie przedsiębiorstwa Multi s.c. z Łodzi. Klienci mogą zamawiać ekogroszek luzem lub workowany – po 25 kg w workach foliowych. Multi s.c. od wielu lat działa na rynku, oferując ponadto hurtową sprzedaż węgla we wszystkich sortymentach oraz wysokogatunkowy miał węglowy z kopalni polskich i czeskich. Dziękujemy za ocenę artykułu
Błąd - akcja została wstrzymana
Dodaj komentarz
Dziękujemy za dodanie komentarza
Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.
Błąd - akcja została wstrzymana