przedluzanie-rzes
4 lutego 2019

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Przedłużanie rzęs – który typ rzęs wybrać?
5 (100%) / 1 głosów

Przedłużanie rzęs – który typ rzęs wybrać?

Która z kobiet nie chciałaby mieć oszałamiających, zdrowych, gęstych i kruczoczarnych rzęs? Obecnie takie marzenia łatwo można zrealizować w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Ponadto stylistki w ramach zabiegów przedłużania rzęs oferują klientkom w swoich gabinetach różne ich rodzaje. Który z nich wybrać? Czym się kierować przy wyborze typu rzęs?

Jakie rzęsy są najlepsze?

Każda z nas jest inna. Różnice nie dotyczą jedynie naszego wyglądu. Mamy różne typy urody, inne rysy twarzy, kolor oczu czy włosów, ale i różne są nasze potrzeby i gusta. To dotyczy również rodzajów rzęs. Dlatego na pytanie, jakie rzęsy wybrać, z przekonaniem odpowiadamy: wysokiej jakości oraz zgodne z oczekiwaniami poszczególnych kobiet.

Poniżej przybliżymy kilka typów rzęs, spośród których warto wybierać. Występują one w różnych rozmiarach oraz formach. Ich wyboru dokonaliśmy przy pomocy specjalistów z gabinetów kosmetycznych oraz na podstawie opinii ich zadowolonych klientek. Różnice między typami rzęs wyjaśnia nasza rozmówczyni, specjalistka ze sklepu Joannas Lashes, który oferuje wysokiej jakości akcesoria, niezbędne do zabiegów przedłużania rzęs.

Rzęsy jedwabne

Rzęsy jedwabne lub inaczej rzęsy typu silk pomimo swej nazwy nie mają nic wspólnego z jedwabiem. Są to rzęsy syntetyczne, a swoją nazwę zawdzięczają wyjątkowej miękkości, lekkości oraz elastyczności. Rzęsy silk wyróżniają się ponadto subtelnym połyskiem. Wyglądają bardzo naturalnie, gdyż ich struktura jest zbliżona do naszych naturalnych rzęs. Jeśli szukasz rzęs o niewiarygodnej lekkości to najnowszym typem rzęs tego typu są lekkie jak piórko rzęsy Black Feather.

Rzęsy tego typu idealnie sprawdzą się podczas zabiegów przedłużania przy wykorzystaniu metody 1:1. A to za sprawą niezwykle wyrazistego i zarazem naturalnego efektu.

Rzęsy mink 

Słowo mink w języku angielskim oznacza norkę. Rzęsy tego typu imitują bowiem futro tych sympatycznych zwierząt. Rzęsy mink, podobnie jak rzęsy jedwabne, charakteryzują się dużą delikatnością oraz elastycznością. Dzięki swoim właściwościom rzęsy tego rodzaju idealnie komponują się z naszymi naturalnymi rzęsami.

Ten typ rzęs wyróżnia się matowym wykończeniem oraz niezwykle głębokim odcieniem czerniEfekt, jaki tworzą, jest wprost powalający. Dlatego też możesz być pewna, że oczekiwania nawet najbardziej wymagające klientek będą spełnione.

Rzęsy mink świetnie sprawdzą się przy przedłużaniu metodami 1:1 oraz metodami objętościowymi. Dzięki tym rzęsom możesz stworzyć gęsty wachlarz rzęs, zachowując jednocześnie lekkość stylizacji. Szczególnie polecane będą tu rzęsy, które powstały z połączenia rzęs typu silk i mink czyli rzęsy Black Feather.

Rzęsy russian volume

Rzęsy tego typu zaś dedykowane są kobietom, które nie chcą, aby przechodzić obok nich obojętnie. Stosowane są do zagęszczania rzęs metodą objętościową 2D, 3D a nawet 8D!

Ponadto umożliwiają one uzyskanie wachlarza rzęs nawet u tych kobiet, których naturalne rzęsy zdecydowanie nie należą do gęstych.

Rzęsy kolorowe

Na koniec rzęsy kolorowe. Ten typ rzęs został stworzony z myślą o tych kobietach, które pragną nieustannie przyciągać spojrzenia swoim nietuzinkowym wyglądem. Obecnie rzęsy dostępne są w wielu odcieniach, w zależności od preferencji klientek.

Kolorowe rzęsy to produkt do zadań specjalnych, daje on bowiem wiele możliwości stylizacji oraz gwarantuje iście bajeczny efekt.