zabieg-na-cellulit
5 lipca 2018

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Najnowsza bezbolesna metoda walki z cellulitem (Endermologia Alliance)
5 (100%) / 1 głosów

Najnowsza bezbolesna metoda walki z cellulitem (Endermologia Alliance)

Endermologia to inaczej masaż podciśnieniowy, który jest doskonałym sposobem na zwalczanie cellulitu, miejscowej otyłości, a także wiotkości skóry. Kiedy stosuje się taki zabieg? Jak się do niego przygotować? Na czym polega Edermologia Alliance? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule. Przedstawiamy najnowszą, skuteczną metodę walki ze skórką pomarańczową doskonałą na lato!

Bezbolesne modelowanie sylwetki

Zabieg endermologii jest bezbolesny. Powstał, by pomagać osobom z miejscową otyłością. Każdy z nas ma takie miejsce na ciele, gdzie mimo diety i treningów wciąż odkłada się tłuszcz. Endermologia Alliance ma za zadanie pozbawienie nas nadmiaru tkanki tłuszczowej z tych wyjątkowo opornych na wszystkie inne wysiłki miejsc. Zabieg wykonuje się bez użycia skalpela – jest więc bezpieczny i bezbolesny. Wszystko odbywa się naturalnie. Po ciele pacjenta przesuwana jest specjalna głowica wykonująca podciśnieniowy masaż mechaniczny. Poprzez szczegółową diagnozę stanu skóry, dobierany jest odpowiedni program – dzięki temu masaż jest dopasowany do naszych potrzeb. Wielu pacjentów podkreśla, że zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale  przede wszystkim przyjemny. Endermologię LPG Alliance możemy wykonać w Velvet Clinic.

Dlaczego ta metoda usuwania cellulitu jest skuteczna?

Osoby zmagające się z cellulitem często próbują wielu różnych sposobów, mając nadzieje, że każdy z nich wreszcie uwolni ich ciało od niechcianej skórki pomarańczowej. Dlaczego właśnie zabieg Endermologia Alliance jest tak skuteczny? Jego zaletą jest niwelowanie zarówno tkanki tłuszczowej jak i cellulitu podczas jednego zabiegu. Jest to kompleksowy zabieg modelujący sylwetkę, który łączy wyszczuplanie, redukcję cellulitu i ujędrnienie ciała. Po 40 minutach wykonywanego masażu możemy  zauważyć poprawę jakości skóry. Jest to najskuteczniejsza i jednocześnie najbezpieczniejsza metoda walki z wieloma niedoskonałościami  naszego ciała.

Endermologia także na zmarszczki

Endermologia Alliance dla twarzy to doskonały sposób na spowolnienie procesów starzenia się skóry. Masaż podciśnieniowy skutecznie wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę, pobudzając włókna kolagenowe i stymulując produkcję kwasu hialuronowego. Jest to doskonała alternatywa dla wielu bardziej inwazyjnych i bolesnych zabiegów. Możemy cieszyć się pięknym, młodym wyglądem bez igieł i skalpela.