28 stycznia 2019

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Kuracja dermokosmetyczna w domu. Czy to możliwe?
5 (100%) / 2 głosów

Kuracja dermokosmetyczna w domu. Czy to możliwe?

Wygląd cery w dużej mierze zależy od właściwej pielęgnacji – nie tylko tej profesjonalnej, ale również – domowej. Nie musimy iść do kosmetyczki, aby zapewnić odrobinę luksusu sobie i swojej skórze. Jak to możliwe? Kosmetyki Fillerina® pozwalają przeprowadzić kurację dermokosmetyczną w domu. Kuracja jest dostępna w trzech stężeniach, dlatego zapewnia najbardziej optymalną pielęgnację zależnie od potrzeb. Sprawdźmy, na czym to polega!

Jak dobrać właściwe stężenie kuracji dermokosmetycznej Fillerina®?

Wraz z wiekiem spada ilość kwasu hialuronowego w skórze, czego konsekwencją jest wiotczenie skóry i pojawianie się zmarszczek. Kosmetyki Fillerina® mają poprawiać stan skóry oraz wygładzać tkanki twarzy i szyi. Stężenie kuracji dermokosmetycznej dobieramy zależnie od naszego wieku i stopnia zaawansowania problemu.
Stężenie kuracji dermokosmetycznej Fillerina®:
Stopień 1 – dla kobiet 20+, które zauważają: zmarszczki spowodowane wiekiem, zmarszczki mimiczne o nasileniu umiarkowanym, objawy zwiotczenia mikrorzeźby i rys twarzy, zwłaszcza w okolicach kości policzkowych oraz ust.
Stopień 2 – dla kobiet 35+, które zauważają: widoczne zmarszczki spowodowane wiekiem, zmarszczki mimiczne, nierówną mikrorzeźbę, obszary o widocznym stopniu zwiotczenia, zwłaszcza w okolicach kości policzkowych oraz ust.
Stopień 3 – dla kobiet 55+, które zauważają: głębokie zmarszczki spowodowane wiekiem, zmarszczki mimiczne, bardzo nierówną mikrorzeźbę, poważne zwiotczenie rysów twarzy, zwłaszcza w okolicach kości policzkowych oraz ust.

Jak stosować kurację?

Wybór właściwego stężenia kosmetyków to nie wszystko.
Kuracja do użytku domowego składa się z dwóch preparatów. To żel wypełniający Fillerina® 1 z wysoką zawartością kwasu hialuronowego oraz film odżywczy Fillerina® 2. Znajdują się w buteleczkach, z których pobiera się właściwą ilość preparatu za pomocą aplikatora – mówi nasz ekspert z firmy PaMaLuk Group.
Jak stosować kosmetyki?
  1. Wypij dwie szklanki wody. To przyspiesza działanie produktów.
  2. Oczyść skórę.
  3. Nałóż żel wypełniający Fillerina® 1 na wybrane zagłębienia.
  4. Zaczekaj 10 minut i wklep pozostałości żelu. Nie masuj skóry!
  5. Nałóż film odżywczy Fillerina® 2 i wmasuj go. Film odżywczy jest zdecydowanie gęstszy niż żel, dlatego jego pobranie i aplikacja wymaga więcej cierpliwości.
Po nałożeniu kosmetyków należy opłukać aplikatory w letniej wodzie, aby usunąć z nich resztki preparatów. Kurację trzeba stosować przez 14 dni, raz dziennie, rano lub wieczorem. Wybierzmy właściwą dla siebie porę dnia, aby móc w spokoju zadbać o wygląd swojej cery  i poczuć się piękną. To naprawdę działa!