kreatyna-do-wlosow
15 czerwca 2018

Kategoria:
Zdrowie i uroda

Keratyna brazylijska do włosów. Czym jest i jakie ma działanie?
5 (100%) / 2 głosów

Keratyna brazylijska do włosów. Czym jest i jakie ma działanie?

Keratyna brazylijska jest idealnym produktem dla pań, które chcą mieć proste, wygładzone i niesamowicie odżywione włosy. Dla kobiet, które do tej pory cieszyły się gęstymi i kręconymi, ale puszącymi się i zniszczonymi włosami, jest to najbardziej pożądany produkt. Ich niesforne loki zostaną ujarzmione, a one same w końcu poczują się atrakcyjnie. W końcu fryzura ma zdobić, a nie szpecić!

Czym jest keratyna brazylijska do włosów?

Keratyna brazylijska do włosów jest niezawodnym preparatem służącym do wyprostowania oraz zrekonstruowania włosów będących w kiepskiej kondycji. Nadaje się do każdego rodzaju włosów. I tych grubych, i cienkich, i falowanych, i kręconych. Zarówno do naturalnych, jak i farbowanych bądź rozjaśnianych. Ujarzmi zbyt puszyste, żyjące własnym życiem kosmyki i sprawi, że fryzura wreszcie będzie pełna blasku.

Działanie keratyny brazylijskie do włosów

W jaki sposób działa keratyna brazylijska do włosów? Na to pytanie odpowie nasz ekspert ze Sklepu internetowego Seol-cosmetics.pl:

Działanie keratyny brazylijskiej polega na wprasowaniu specjalistycznego preparatu w pasma włosów, za pomocą prostownicy nagrzewającej się do 215-2300 Celsjusza. Pod wpływem ciepła łuski włosa otwierają się, a keratyna może wniknąć w ich strukturę i wypełnić wszystkie ubytki. Szczelnie przylega i otacza włos, który staje się gładki i lśniący. Należy pamiętać, że prostowanie można wykonać 2 tygodnie przed lub 2 tygodnie po koloryzacji. Zabieg keratynowego prostowania włosów nadaje się do wykonania w domu, z pomocą przyjaciółki, można też przeprowadzić go w gabinecie fryzjerskim. Produkty do jego wykonania są dostarczane w małych buteleczkach, które wystarczają do przeprowadzenia go na włosach średniej długości, sięgających maksymalnie do łopatek. Co ważne, nie trzeba czekać 2-3 dni na umycie głowy. Kupując preparaty ze sprawdzonych sklepów, otrzymujemy gwarancję ich jakości i możliwość umycia włosów tego samego dnia!

Zalety keratyny brazylijskiej do włosów

Zabieg z keratyną brazylijską do włosów podbił serca kobiet na całym świecie. W końcu mogą cieszyć się piękną fryzurą bez konieczności wykonywania bardzo szkodliwego i inwazyjnego prostowania chemicznego.

Dlaczego warto zdecydować się na keratynowe brazylijskie prostowanie włosów?

  • efekt utrzymuje się od 2 do 4 miesięcy,
  • zabieg jest przeznaczony do każdego rodzaju włosów,
  • keratynowe prostowanie włosów można przeprowadzić w zaciszu własnego domu,
  • zabieg nie ingeruje w wewnętrzną strukturę włosa, jest zupełnie bezpieczny,
  • keratynowe prostowanie odżywia i regeneruje włosy. Są nie tylko wyprostowane, ale zdrowe i odżywione,
  • keratyna tworzy na włosach niewidzialną barierę chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.