Wycieczki szkolne w górach
21 sierpnia 2018

Kategoria:
Sport

Wycieczki szkolne w górach – propozycje wypoczynkowe
5 (100%) / 1 głosów

Wycieczki szkolne w górach – propozycje wypoczynkowe

Wyjazd w góry to idealny sposób na spędzenie nie tylko ferii zimowych, ale i wakacji. Szczególną popularnością cieszą się Tatry – każdego roku przyjeżdża tutaj tysiące turystów, w tym bardzo wiele wycieczek szkolnych, których uczestnicy spragnieni są emocji na stokach oraz pięknych, górskich widoków. Sprawdźmy, jakie propozycje wypoczynkowe znajdziemy w tych okolicach.

Ośrodek wypoczynkowy Borowy zaprasza!

Planowania wycieczki szkolnej należy rozpocząć od wyboru odpowiedniego noclegu. Te znajdziemy w Ośrodku wypoczynkowym Borowy w wsi Biały Dunajec. Dlaczego warto się zdecydować na to miejsce? Po pierwsze dlatego, że obiekt ten dysponuje dostatecznie dużym zapleczem do zapewnienia dzieciom i młodzieży należytych warunków. Znajdziemy tu wszystko czego potrzeba – komfortowe pokoje dla od 1 do 4 osób, każdy wyposażony we własną łazienkę, telewizję oraz dostęp do bezprzewodowego internetu; atrakcje pod postacią boiska sportowego, gier (bilard, piłkarzyki, stół do ping-ponga) oraz miejsca na ognisko, a także smaczne posiłki – śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje. Jak wygląda oferta wycieczkowa w ośrodku Borowy?

Rodzaje wycieczek w ośrodku Borowy

OW Borowy oferuje swoim gościom następujące rodzaje wycieczek:

  • 2-dniowe z jednym noclegiem
  • 3-dniowe z dwoma noclegami
  • 4-dniowe z trzema noclegami
  • 5-dniowe z czterema noclegami

Obiekt przyjmuje wycieczki zarówno w okresie ferii zimowych, jak i w letnich wakacji. Ilość dni pobytu należy wcześniej ustalić z obsługą ośrodka.

Dlaczego warto wybrać OW Borowy?

Ośrodek wypoczynkowy Borowy to świetne miejsce dla wycieczek szkolnych z kilku powodów.

  • Świetna lokalizacja – Biały Dunajec to wieś położona przy samej Zakopiance w pobliżu Zakopanego. W pobliżu znajdują się trzy wyciągi narciarskie, łatwo dostać się stąd również na szlaki turystyczne oraz do innych atrakcji Podhala, w tym Zakopanego
  • Bezpieczeństwo – Biały Dunajec jest miejscem bardzo zacisznym, w okresie ferii zimowych i wakacji odwiedza je mniej turystów, niż Zakopane. Dzięki temu jest tu bardzo bezpieczne, co jest szczególnie ważne w przypadku wycieczek dzieci i młodzieży.
  • Atrakcyjne bonusy – goście OW Borowy mogą korzystać z aż 40% zniżki na wyciąg narciarski Ski Suche
  • Rozrywki na miejscu – po zakończeniu programu wycieczkowego uczestnicy wyjazdu mogą zrelaksować się grając na boisku
  • Komfortowe warunki – każdy pokój w obiekcie wyposażony jest w wysokiej jakości meble i inne sprzęty, dzięki czemu goście mogą poczuć się jak u siebie w domu.