wesele-w-pensjonacie
2 sierpnia 2018

Kategoria:
Rozrywka

Wesele w pensjonacie? Dlaczego nie?
5 (100%) / 2 głosów

Wesele w pensjonacie? Dlaczego nie?

Organizując ceremonię ślubu, powinniśmy jednocześnie myśleć o zorganizowaniu wesela. Do wyboru mamy wiele miejsc; od wesela w plenerze, restauracji, po przyjęcie w naszym własnym domu. Dużo zależy od pory roku, w jakiej bierzemy ślub. Planując przyjęcie w lecie, warto pomyśleć o zabawie w plenerze, gdzie goście będą mogli skorzystać z walorów przyrody. Dobrym rozwiązaniem jest także wesele w pensjonacie. Przekonaj się dlaczego!

Zorganizowanie wesela to potężne przedsięwzięcie, pochłaniające mnóstwo czasu i energii. Zaprojektowanie oraz wysłanie zaproszeń, wybór miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie ślubne, konieczność przewozu gości z miejsca ceremonii do restauracji lub domu weselnego, ułożenie menu, zorganizowanie obsługi… Czynności, których musimy wykonać jest wiele i bardzo często w efekcie jesteśmy zmęczeni już samymi przygotowaniami. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które pozwoli nam cieszyć się uroczystością, bez martwienia się o przebieg wesela. Receptą na udaną zabawę jest wesele w pensjonacie.

Dla młodej pary

Największą zaletą zorganizowania wesela w pensjonacie jest kompleksowa obsługa uroczystości – podpowiada specjalista ds. organizacji imprez z pensjonatu Borowy Dwór w Szaflarach – Państwo młodzi są wystarczająco przejęci ślubem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaplanowanie, a potem przebieg wesela, nie był dla nich dodatkowym źródłem stresu, ale wspaniałą zabawą.

Wszystko zatem zaczyna się od wyboru sali, a następnie sposobu jej udekorowania, używanej zastawy, koloru obrusów, serwetek oraz pokrowców na krzesła. Wykwalifikowany personel pomoże nam także dobrać aranżację kwiatową, dekoracyjne dodatki i podpowie, jaki układ stołów będzie najlepszy. Wiele pensjonatów, organizujących wesela, oferuje także polecenie fotografa lub zespołu, grającego muzykę na żywo. Specjaliści zasugerują najlepszy sposób oświetlenia sali, a doświadczeni kelnerzy obsłużą młodą parę oraz gości w sposób wydajny, szybki, efektywny, a przy tym wyjątkowo dyskretny.

Dla gości

Równie ważną zaletą organizacji wesela w pensjonacie, jest oferowanie przez niego miejsc noclegowych. Nie ma przez to potrzeby organizowania transportu w środku nocy, a nasi goście weselni będą mogli komfortowo się bawić, w każdej chwili mogąc odpocząć lub odświeżyć się w swoim pokoju. Bardzo często obsługa organizuje specjalne atrakcje podczas przyjęcia, nie tylko dla dzieci. Profesjonalny animator zachęci do zabawy i tańca nawet najbardziej opornych weselników!

Gwarancja smaku

Gwarancją udanej zabawy jest odpowiednio dobrane menu. Organizacja wesela w pensjonacie sprawi, że nie będziemy musieli się martwić o weselne potrawy. Profesjonalni szefowie kuchni ułożą odpowiednie menu, w którym znajdą się zarówno dania obiadowe, przekąski, słodkości, napoje, a także tort. Dzięki zapleczu gastronomicznemu, nie musimy organizować cateringu i zyskujemy gwarancję, że wszystkie potrawy będą świeże i przygotowywane na bieżąco.

Z pewnością zorganizowanie wesela w pensjonacie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeśli do wymienionych zalet dodamy estetyczne walory otoczenia, w którym odbywać się będzie wesele, zyskamy gwarancję udanej zabawy.