Najciekawsze propozycje imprez urodzinowych dla dzieci
9 sierpnia 2018

Kategoria:
Rozrywka

Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka? Najciekawsze propozycje
5 (100%) / 1 głosów

Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka? Najciekawsze propozycje

Urodziny naszego malucha to najważniejszy dzień w roku. Zróbmy zatem wszystko, aby był to jak najbardziej magiczny i niezapomniany czas w gronie najbliższych i przyjaciół. Moda na organizowanie urodzin w restauracjach szybkiej obsługi już dawno minęła. Współcześnie istnieje bardzo dużo możliwości wyboru, który zależy przede wszystkim od upodobań naszej pociechy. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Impreza urodzinowa w domu wiąże się z intensywnymi przygotowaniami. Trzeba zaplanować wystrój mieszkania, zorganizować dzieciom gry oraz zabawy, ułożyć scenariusz przebiegu imprezy, a także zadbać o napoje i posiłki. Jeśli nie jesteśmy w stanie podjąć się takiego zadania, lub chcemy zrobić naszemu dziecku prawdziwą niespodziankę, zorganizujmy mu urodziny poza domem. W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca zwróćmy uwagę na takie elementy, jak cena, lokalizacja, wybór dnia oraz godziny imprezy, czy trzeba zabrać coś ze sobą, jaki jest temat przewodni uroczystości oraz czy miejsce oferuje kącik dla rodziców.  Możliwości jest wiele, przyjrzymy się najciekawszym z nich.

Kino

Jednym z miejsc, w którym możemy zorganizować urodziny dla dziecka, jest kino. W ofercie większości multipleksów znajdziemy przedpremierowy pokaz najnowszego filmu animowanego, zestaw kinowy dla każdego gościa, poczęstunek po seansie łącznie z tortem, zwiedzanie kina, a także prezenty w formie gadżetów, związanych z oglądanym filmem. Jest to propozycja, która ma wiele plusów. Nie musimy zaprzątać sobie głowy tortem ani przekąskami. Ponadto możemy być pewni, że dzieci nie tylko będą zadowolone z powodu otrzymanych prezentów, czy dobrej zabawy podczas oglądania kreskówki, lecz również zostaną uwrażliwione na sztukę filmową. Być może podczas zwiedzania kinowych zakamarków, obudzi się w naszej pociesze żyłka filmowca?

Place zabaw

Dla maluchów, które wolą aktywnie spędzać czas, idealną propozycją będą rozmaite place zabaw, takie jak na przykład plac zabaw Euro Lider. Oferują one takie atrakcje jak małpi gaj, gokarty, zjeżdżalnie czy popularne kulki. Ponadto ich oferta jest bardzo elastyczna; możemy zdecydować się na pełną obsługę gastronomiczną, lub poczęstunek w formie przekąsek i napojów. Na specjalne zamówienie organizatorzy urodzin dostarczą tort. Ponadto możemy być pewni, że nasza pociecha spędzi ten dzień w wyjątkowo ciekawy sposób. Atrakcyjny scenariusz imprezy zapewni bowiem doświadczony animator, który zorganizuje dzieciom angażujące gry oraz zabawy. Są to miejsca bezpieczne, a przede wszystkim idealne dla dzieci. Pomalowane w żywe kolory oraz bajkowe postaci, sprawiają, że w tym wyjątkowym dniu dzieci przenoszą się w świat magii i czarów.

Urodziny w ZOO

Oryginalną i równie ciekawą propozycją zorganizowania urodzin dla dziecka, jest zaplanowanie imprezy w mini ZOO, gdzie nasza pociecha będzie miała okazję do obcowania ze zwierzętami, poznania ich bliżej, a nawet karmienia. Jeśli nasze dziecko uwielbia zwierzęta, zafundujmy mu dzień w gronie przyjaciół i w otoczeniu zwierząt domowych, kóz lub alpak. Pamiętajmy jednak, że to rozwiązanie sprawdzi się tylko przy bardzo dobrej pogodzie.