wynajem-samochodu
6 lipca 2018

Kategoria:
Motoryzacja

Wyjazd w delegację. Wynajem samochodu do celów służbowych
5 (100%) / 3 głosów

Wyjazd w delegację. Wynajem samochodu do celów służbowych

Niejednokrotnie w toku pełnienia obowiązków zawodowych musimy się wybrać w delegację. Wynajem samochodu może być dobrym pomysłem. Najczęściej delegacja wiąże się ze spotkaniem z klientem, kontrahentem czy partnerem. Zależy nam więc na tym, aby dobrze wypaść i godnie reprezentować swoją firmę. Jeżeli nie chcesz podróżować własnym pojazdem, wynajmij samochód, który zrobi dobre wrażenie!

Samochód idealny na wyjazd w delegację

Wyjazd w delegację to okazja do zrobienia dobrego wrażenia na osobach, od których zależą powodzenie firmy i jej przyszłe zyski. Jeżeli więc wyjeżdżasz służbowo, a w planach masz spotkanie z klientem albo ważnym partnerem biznesowym, zadbaj o to, aby wszystko wyglądało jak należy. Samochód jest jednym z wyznaczników statusu majątkowego i społecznego, dlatego niewykluczone, że będziesz oceniany przez pryzmat pojazdu, którym stawisz się na spotkanie. Oto jakie samochody są najczęściej wybierane do wyjazdów w delegacje, zapytaliśmy specjalistę z sieci wypożyczalni Abacus Cars Rental:

Nasi klienci biznesowi najczęściej decydują się na samochody wyższych klas. Ekskluzywne sedany klasy E to popularny wybór. Podnoszą one prestiż firmy, sugerują, że jest ona stabilna, zasobna i dobrze prosperuje. Są także bardzo komfortowe, co ma znaczenie zarówno dla kierującego, jak i pasażerów. Jeżeli w czasie spotkania planujesz wspólną podróż z klientem czy partnerem, możesz pokazać się od bardzo dobrej strony, oferując przejażdżkę nowoczesnym, doskonale wyposażonym i zadbanym autem wysokiej klasy.

Niekiedy wyjazd w delegację wiąże się z daleką podróżą. Odpowiedni samochód zapewni nie tylko piorunujące wrażenie na gospodarzach spotkania, ale też wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Decydując się na nowy, objęty gwarancją samochód z wypożyczalni, możemy mieć pewność, że nie spotka nas żadna niespodzianka, a nawet jeśli – szybko dostarczone auto zastępcze nie dopuści do tego, aby cokolwiek pokrzyżowało nam plany.

Jakie modele aut na wynajem najlepiej sprawdzają się w delegacji?

Czas na konkrety. Jakie modele samochodów w ofercie wypożyczalni sprawdzą się najlepiej w delegacji?

Auta wyższych klas są proponowane najczęściej z oszczędnymi i mocnymi silnikami Diesla. Pozwala to zminimalizować koszt wyjazdu, co ma znaczenie dla finansów firmy. Jeśli chcemy czegoś naprawdę luksusowego i komfortowego, zdecydowanie godne polecenia są auta klasy E. W Abacus Car Rental można wynająć dwa auta w tej klasie. Są to: BMW serii 3 oraz Citroen DS5. Oba są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, co zapewnia wygodę nawet w długiej trasie.

Jeżeli celujemy nieco niżej, mamy do dyspozycji szeroki wybór pojazdów w segmencie D. Znajdą się tu: Skoda Superb, Skoda Superb DSG, Kia Optima, Kia Optima AT, Peugeot 508, a także siedmioosobowy Citroen Grand Picasso ze składnymi tylnymi fotelami – idealny, jeśli potrzebujemy dużo miejsca na firmowy bagaż albo wybieramy się w delegację w większym gronie.


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41