dostawczy
22 marca 2018

Kategoria:
Motoryzacja

Korzyści z wynajmu samochodów dostawczych
5 (100%) / 1 głosów

Korzyści z wynajmu samochodów dostawczych

Przewóz wielkogabarytowych przedmiotów może stanowić nie lada wyzwanie – zwłaszcza wtedy, gdy nie posiadamy samochodu z obszerną przestrzenią bagażową. Na szczęście zorganizowanie odpowiedniego transportu nie musi nastręczać trudności. Wystarczy zawrzeć umowę wypożyczenia samochodu dostawczego. Popularne „dostawczaki” to samochody, z których chętnie korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Gdy czeka Cię przeprowadzka…

Wynajem samochodu dostawczego znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Scenariusz, z którym spotykamy się najczęściej zakłada przeprowadzkę. Aby nie zniszczyć swojego mienia w trakcie przewozu samochodem osobowym, o wiele lepiej (bezpieczniej i bardziej komfortowo) jest skorzystać z większego pojazdu. Przestronne auta dostawcze są w stanie pomieścić elementy umeblowania, sprzęt RTV i AGD oraz elektronikę – wszystko, co bardzo cenne i bardzo ciężkie zarazem. Aby zamówić samochód dostawczy, nie musimy korzystać z pomocy firmy organizującej przeprowadzki. Nie potrzebujemy też asysty kierowcy. Całą logistyką możemy zająć się sami – wystarczy zarezerwować odpowiedni pojazd w wypożyczalni. Rezerwacja samochodów dostawczych online jest bardzo prosta – wchodzimy na stronę, wybieramy samochód, ustalamy termin odbioru i okres obowiązywania najmu. Profesjonalne wypożyczanie drogą internetową organizuje m.in. firma ABACUS CAR RENTAL.

Dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu

Niektóre biznesy nie mogłyby funkcjonować bez zaopatrzenia w odpowiedni samochód. Auta dostawcze, pojazdy typu furgon i plandeka sprawdzają się przy prowadzeniu różnych form działalności – zwłaszcza tych związanych z przewozem dużych mas towarowych. W przypadku firm i przedsiębiorstw najlepiej sprawdza się długoterminowy wynajem samochodu. To korzystne rozwiązanie, przy którym przedsiębiorca nie musi martwić się o utratę wartości pojazdu, kwestie ubezpieczenia, serwisu i przeglądów technicznych. Formalności tego typu załatwia wypożyczalnia. Najlepsze sieci wypożyczeń obejmują swoim zasięgiem najważniejsze miasta Polski, co dodatkowo ułatwia procedurę i pozwala na odbiór oraz zdanie pojazdu w niemal dowolnym miejscu na mapie. Zapoznaj się z warunkami oferty i sprawdź jeszcze dziś, czy wypożyczenie samochodu dostawczego to usługa stworzona właśnie dla Ciebie. Więcej informacji na stronie internetowej firmy ABACUS CAR RENTAL.