10 stycznia 2019

Kategoria:
Moda

Jaką wybrać dostawkę do wózka dla dziecka?
5 (100%) / 2 głosów

Jaką wybrać dostawkę do wózka dla dziecka?

Przed wyjściem z dzieckiem na spacer czasami trzeba się mocno nagimnastykować! Zapakować niezbędne rzeczy, znieść wózek, ubrać maluszka, który nie zawsze chce wyglądać tak, jak wymarzyła sobie jego mamusia. Co dopiero mówić o spacerze z dwojgiem dzieci? Pracy jest dwa razy więcej, ale radości – również. Zwłaszcza kiedy kupimy dostawę do wózka dla starszego dziecka. Jak ją wybrać?

Charakterystyka dostawek do wózka dla dziecka

Ale czym właściwie są dostawki do wózka dla dziecka? To praktyczne i bezpieczne platformy, które mają za zadanie zapewniać starszemu dziecku odpoczynek. Dzieci nie znoszą nudy! Cały czas biegają, wygłupiają się i kręcą się wokół swoich rodziców. Jednak kiedy się zmęczą, potrafią być bardzo marudne. Dzięki dostawce nie musimy rezygnować ze spaceru. Maluchy już od około 15 miesiąca życia mogą z niej korzystać, aby zregenerować swoje siły do ponownej zabawy.

Maksymalna waga dziecka, które może korzystać z dostawki, to 45 kilogramów. Dostawki mają uniwersalny system mocowania i nadają się praktycznie do każdego wózka. Są wyposażone w komfortowe i miękkie uchwyty do trzymania rączek. Są lekkie, a zarazem bardzo solidne, dlatego taki sposób transportowania dziecka jest bardzo bezpieczny! – mówi nasz rozmówca ze sklepu internetowego Zabawki na czasie. Jaką dostawkę do wózka wybrać?

Rodzaje dostawek do wózka

Dwa najpopularniejsze rodzaje dostawek to dostawka z siedziskiem i dostawka bez siedziska. Pierwsza z nich dzięki wygodnemu siedzeniu pozwala maluchowi usiąść. A nawet zasnąć, kiedy szkrab jest bardzo zmęczony! Dziecko jest cały czas przypięte pasami bezpieczeństwa, dlatego nie grozi mu upadek. Dzięki amortyzowanym kołom taka podróż jest bardzo komfortowa i co tu dużo nie mówić – wygodna dla rodziców. Nie musimy nieść dziecka, maluch wygodne sobie siedzi, a my możemy kontynuować spacer.
Równie wygodna w użytkowaniu jest dostawka do wózka bez siedziska. Świetnie sprawdzi się podczas krótszych spacerów. Maluch może na niej wygodnie stać, a kiedy nie używamy dostawki, podwieszamy ją za pomocą specjalnego pasa, który jest w zestawie.
Którą dostawkę wybrać? To my najlepiej znamy swoje dziecko i wiemy, jaki rodzaj dostawki do wózka będzie najbardziej wygodny. Każdy z rodzajów dostawek jest równie prosty w montażu i demontażu. Zaopatrz się w ten praktyczny gadżet, a każdy spacer będzie udany! Starszy maluch będzie mógł na chwilę odpocząć od wesołych harców, co oznacza, że my również odpoczniemy! Pozwólmy sobie na odrobinę komfortu, tym bardziej że dostawka nie jest droga. Jest za to bardzo użyteczna, o czym szybko się przekonamy.