maszyna-czyszczaca
2 października 2018

Kategoria:
Inne

Zastosowanie maszyny czyszczącej SodaBlaster.
5 (100%) / 1 głosów

Zastosowanie maszyny czyszczącej SodaBlaster.

Dzięki maszynom czyszczącym SodaBlaster usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń z budynków i rozległych powierzchni, a także ich skuteczna renowacja, nigdy nie były prostsze. Stworzona w celu renowacji Statuy Wolności, szybko weszła do powszechnego użycia. Nie niszczy czyszczonego podłoża i minimalizuje ryzyko uszkodzeń. Jakie jest zastosowanie maszyny czyszczącej SodaBlaster?

Chociaż omawiane maszyny jako czyściwa używają przede wszystkim sody, ich nowoczesna konstrukcja sprawia, że z powodzeniem możemy zastosować w nich także piasek, szkło granulowane oraz inne materiały, pozwalające na osiągnięcie pożądanego efektu. Nadaje się do każdego rodzaju powierzchni; od drewna, przez metal po kostkę brukową, a jej użycie jest dużo bardziej efektywne od tradycyjnych piaskarek. Sodowanie bowiem pozwala na zużycie mniejszej ilości czyściwa, które jest bezpieczne zarówno dla czyszczonych powierzchni, jak i naszego zdrowia. Przyjrzyjmy się jak działa i jakie zastosowanie ma maszyna czyszcząca SodaBlaster.

W czym tkwi sekret

Sekret skuteczności maszyny SodaBlaster tkwi przede wszystkim w szybkości jej działania. Wyrzucanie czyściwa odbywa się trzy razy szybciej niż w tradycyjnych piaskarkach. W ten sposób cząstki sody rozbijają się o powierzchnię, skutecznie usuwając różnego rodzaju zanieczyszczenia, nawet te najbardziej oporne. Płynna regulacja ciśnienia oraz ilości czyściwa sprawiają, że możemy je dostosować do rodzaju oraz stopnia zabrudzenia, a zamknięcie wylotu czyściwa umożliwia usunięcie odpadków po skończonej pracy za pomocą strumienia powietrza. Zamontowane w nich okrągłe i płaskie dysze pozwalają na 1 500 godzin ciągłego użytkowania. Posiadają solidną i nowoczesną konstrukcję, odporną na uszkodzenia. Usługi czyszczenia omawianym rodzajem maszyny oferuje swoim klientom firma SodaBlast24.

Zastosowanie

Jedną z największych zalet omawianych maszyn jest wszechstronność ich zastosowania. Usuwają one farby proszkowe oraz poliuretanowo-epoksydowe, gelocelat z lamiantu łodzi, co jest szczególne ważne podczas konserwacji jachtów, rdzę, graffiti, lakiery samochodowe oraz zanieczyszczenia komunalne. Usuną stare farby, a także naszykują powierzchnię pod położenie nowych na takich konstrukcjach, jak mosty, hale, tunele, dachy czy wieże. W branży spożywczej wykorzystuje się je do usuwania zabrudzeń i pozostałości z taśm produkcyjnych, transportowych oraz czyszczenia zbiorników ze stali nierdzewnej. w miastach skutecznie usuną graffiti, oczyszczą ulice, chodniki oraz budynki. Urządzenie SodaBlaster szybko zostało także zaadaptowane przez branżę motoryzacyjną, gdzie służy do czyszczenia i odnowy takich elementów jak karoseria, felgi, silniki czy wnętrza pojazdów. Warto także zaznaczyć, że omawiane urządzenie służy nie tylko do czyszczenia, lecz również do renowacji. Pomoże odzyskać dawny blask starym budynkom, rzeźbom, wieżom, pomnikom, a nawet zabytkowym nagrobkom.