6 grudnia 2018

Kategoria:
Inne

Zalety wynajmu maszyn budowlanych
5 (100%) / 1 głosów

Zalety wynajmu maszyn budowlanych

Na każdym placu budowy używa się różnego rodzaju maszyn: samochodów (np. samowyładowczych i specjalnych), beczkowozów, koparko-ładowarek… Bez nich praca byłaby praktycznie niemożliwa! Nie każda firma może sobie pozwolić na zakup całego sprzętu. Nie ma też takiej potrzeby, bo można skorzystać z wynajmu maszyn budowlanych! Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Czy warto inwestować we własne maszyny budowlane?

Firmy budowlane chcą być jak najlepiej wyposażone. To zrozumiałe, bo własny sprzęt może być atutem przyciągającym klientów. Trzeba jednak zastanowić się, czy inwestowanie w kosztowne maszyny budowlane na wyłączność się opłaca.

Pierwszym problemem jest fakt, że zakup maszyny budowlanej to dopiero początek niemałych wydatków. Utrzymanie sprzętu w dobrym stanie technicznym to koszt, który trzeba ponosić niezależnie od tego, czy maszyna jest akurat używana, czy też stoi i się kurzy.

Skoro mowa o tym, że maszyny stoją – nie mogą stać byle gdzie! Trzeba mieć na nie miejsce i zadbać o to, aby nie niszczały. To kolejny poważny wydatek, a niekiedy też problem związany z brakiem przestrzeni. Duże maszyny budowlane wymagają jej sporo.

Maszyna jest bezwartościowa bez operatora. Jeżeli decydujesz się na zakup maszyn budowlanych do swojej firmy, musisz znaleźć też odpowiednich ludzi albo środki na to, aby wyszkolić swoich pracowników.

W związku z tym, co powyżej, pojawia się pytanie: czy jest alternatywa dla zakupu własnego sprzętu? Tak! Jest nią wynajem maszyn budowlanych. Czy warto z niego korzystać?

Jakie są zalety wynajmu maszyn budowlanych?

Wynajem maszyn budowlanych pozwala pracować na maszynach, które są aktualnie potrzebne. Nie zawsze wykorzystasz przecież każdy typ pojazdu.

Co więcej, masz wybór spośród różnych modeli. Gdy kupisz np. koparko-ładowarkę, jesteś ograniczony do jednego sprzętu tego typu i musisz bazować na możliwościach tylko tego jednego modelu niezależnie od tego, jakie są potrzeby na danym placu budowy.

Korzystając z oferty wynajmu sprzętu budowlanego, masz tylko jedno zmartwienie: tankowanie. Nie musisz się troszczyć o dopuszczenia Urzędu Dozoru Technicznego, przeglądy, serwisy ani awarie. Otrzymujesz w pełni sprawny sprzęt.

Na tym nie koniec. W zależności od potencjału Twojej firmy możesz wynająć sprzęt bez operatora albo z fachowcem, który obsłuży maszynę. Firma Mobil Serwis oferuje najemcom sprzętu m.in. szkolenia z użytkowania maszyn, doradztwo techniczne i całodobowy serwis. Wszystko po to, abyś jak najlepiej wykorzystał wynajęte maszyny budowlane!


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41