chemia-z-niemiec
16 lipca 2018

Kategoria:
Inne

Zalety chemii z Niemiec
5 (100%) / 2 głosów

Zalety chemii z Niemiec

Do sprzątania naszych domów, mieszkań oraz firm coraz częściej wybieramy, w miejsce polskiej chemii, chemię z Niemiec. Można ją nabyć zarówno przez Internet, jak i w stacjonarnych sklepach ze środkami czyszczącymi. Jakie są jej zalety i co czyni ją najchętniej kupowanym rodzajem produktów do sprzątania? Czy warto w nią zainwestować? Przekonajcie się sami. 

Chemia z Niemiec jest przede wszystkim skuteczna, bezpieczna i niezawodna. Można ją kupić w atrakcyjnych cenach w hurtowniach, przez Internet, a także coraz częściej w marketach i hipermarketach. Na czym dokładnie polega jej sekret?

Skuteczność niemieckiej chemii

Przede wszystkim chemia niemiecka jest dużo skuteczniejsza od polskiej – przekonuje przedstawiciel internetowej hurtowni chemicznej Hurtowniachemiczna.com. – Klienci często po nią wracają, mówiąc, że polski produkt nie poradził sobie z bardzo silnymi zabrudzeniami, które proszek czy odplamiacz niemiecki usunął bez problemu.

Produkcja chemii niemieckiej opiera się na bardziej nowoczesnych technologiach. Dzięki temu proszki do prania, odplamiacze, płyny do płukania, a także coraz bardziej popularne kapsułki do prania są w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami z tłuszczu, np. oleju. Specjalne dobrane mieszanki enzymów sprawiają, że już jedna kapsułka nie tylko usunie uporczywe zabrudzenia, lecz również przywróci tkaninom dawny blask. Większość środków chemicznych z Niemiec, przeznaczonych do prania, zawiera celulazę, która sprawia, że ubrania dłużej wyglądają na nowe. Chemia ta jest również ekologiczna, gdyż nie zawiera fosforanów.

Wydajność i świeżość chemii z Niemiec

Kolejną zaletą chemii z Niemiec jest jej wydajność. Proszek oraz żel do prania wystarcza na większą liczbę prań, podobnie jak płyny do mycia naczyń czy do zmywarek, które służą nam dłużej. Innym jej plusem jest dłuższe utrzymywanie się przyjemnego zapachu oraz wrażenia świeżości na ubraniach, które przez długi czas ładnie i mocno pachną. A przy tym wszystkim proszki i płyny niemieckie nie niszczą nawet najbardziej delikatnych materiałów.

Atrakcyjna cena chemii niemieckiej

Do wszystkich zalet chemii z Niemiec należy dodać jeszcze jedną, mianowicie jej atrakcyjną cenę. Bardzo często zdarza się, że jest ona tańsza od chemii polskiej, a jej jakość jest dużo lepsza.

Chemia z Niemiec to także płyny uniwersalne, płyny do mycia naczyń, chemia do zmywarek, zawieszki do toalet, żele oraz kostki do spłuczek, a także płyny do mycia podłóg czy tabletki do czyszczenia pralki. Każdy z wymienionych produktów jest produktem godnym polecenia ze względu na wysoką jakość idącą w parze z przystępną ceną.


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php70/usr/share/pear') in /home/csgroups/domains/poradnik.pkt.pl/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41